پ. ژوئن 13th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

ملکی:استراماچونی می‌تواند ستاره سوم را برای استقلال بگیرد

1 min read

روزنامه خبرورزشی نوشت: اگرچه اکبر عباسی‌ملکی از استقلال جدا شده و دیگر رئیس هیئت مدیره باشگاه نیست، اما همچنان در پاره‌ای امور جعبه‌سیاه آبی‌پوشان محسوب می‌شود. در مورد شرایط و اتفاقات استقلال با ملکی گفت‌وگو کردیم.

علی خطیر از رضا افتخاری انتقاد کرده که در قرارداد امید نورافکن با بلژیکی‌ها حق رشد را در قراردادش نگنجانده است. چرا هیئت مدیره در این مسئله ورود نکرد؟
اولاً که قرارداد نورافکن چندی قبل از حکم گرفتن ما امضا شد و من آن زمان رئیس هیئت مدیره نبودم. در ثانی به نظرم آقای افتخاری فراموش کرد این بند را در قرارداد بگنجاند!

فراموش کرد؟
بله. افتخاری مدیر و انسان خوبی است و هیچ وصله مالی و اخلاقی به او نمی‌چسبد. در مورد داستان جعل اسناد آکادمی هم این اتفاق موقعی افتاد که بنده‌خدا افتخاری اصلاً ایران نبود. البته مدیربرنامه‌های امید نورافکن هم خیلی زرنگ بود و حسابی زرنگی کرد.

پرونده پروپییچ در حالی بسته شد که به جای ۳۰هزار دلار، ۴۰۰هزار دلار از کیسه استقلال رفت. چه کسی بابت چنین فاجعه‌ای مقصر است؟
با احترام به همه مدیران، هیئت مدیره وقت (بهرام افشارزاده) در زمان جدایی پروپییچ مقصر است، چون وقتی او را نمی‌خواستند باید اول با او توافق می‌کردند و بعداً می‌گفتند از ایران برود. مثل قضیه ما و میک مک‌درموت که ۱۴۰هزار دلار از ما طلبکار بود، ولی پرونده را با ۷۰هزار دلار بستیم.

ظاهراً از دادگاه CAS چند بار با شما پیرامون پرونده سوپرجام تماس گرفته شده، درست است؟
نه یک بار تماس گرفتند، اما تماس‌شان نزدیک به ۴ ساعت طول کشید. من اطلاعات کامل به ایشان دادم و تأکید کردم هیچ صورت‌جلسه‌ای را امضا نکرده‌ام.

به نظرتان استقلال با استراماچونی موفق می‌شود.
بله. قطعاً. این مربی سخت‌گیر است و به جوانان هم اعتقاد دارد. او می‌تواند با این ترکیب حتی ستاره سوم را هم برای استقلال به ارمغان آورده و ما را قهرمان آسیا کند.

پس چرا استقلال با شفر موفق نشد؟
شفر انسان خیلی خوبی است، ولی نگاه ما در مورد او متفاوت بود. فکر می‌کردیم یک مربی آلمانی سخت‌گیر آورده‌ایم، ولی چندی پس از حضور در ایران تبدیل به پدر مهربان شد و همین مسئله باعث ناکامی‌اش شد.

این مطلب را هم از دست ندهید: اتفاق عجیب در استقلال؛ یک ایجنت برای ۹ بازیکن!

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.