ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

پسر شفر؛ مشکل استقلال در فصل گذشته

1 min read

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آبی‌پوشان یکی مدعیان عنوان قهرمانی فصل گذشته بودند، اما در هفته‌های پایانی نتوانستند در لیگ برتر عملکرد خوبی را از خود نشان دهند و فقط موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا شدند.

دلایل زیادی در فصل گذشته برای ناکامی استقلال مطرح شد؛ از دلالی شفر و پسر شفر گرفته تا حضور باندی در تیم به‌عنوان دلایل ناکامی استقلال مطرح می‌شدند.

حالا حاجیلو در گفت‌وگویی با تسنیم درباره ناکامی استقلال در فصل گذشته صحبت کرده است و گفته: «متأسفانه تنها اشکال شفر پسر او بود. اگر فقط خود شفر را داشتیم، مطمئن باشید دو جام از سه جام فصل گذشته را می‌گرفتیم و حتی می‌توانم بگویم به ستاره سوم نزدیک بودیم. از مطالب منتشر شده در سایت‌ها تا مطالبی که در مجلات مخصوص حیوانات به چاپ می‌رسید، توسط پسر شفر رصد می‌شد! به خاطر دارم یک‌بار بیژن طاهری و اشکان نامداری صحبتی کرده بودند که یقه آنها را در رختکن گرفت و گفت دفعه آخرتان باشد که در مورد تیم و خود من صحبت می‌کنید. مشکل شفر، پسرش بود. برخی‌ها فکر می‌کردند شفر ایرانی است، چون دهن‌بین و در حاشیه بود! او می‌خواست ببیند چه کسی چه چیزی می‌گوید. شفر از خطیر بحث پلن B را شنیده بود و با او به اختلاف خورد. متأسفانه آدم‌های دور و بر شفر فوتبالی نبودند و مثل پسرش خبرهای بد را به او منتقل می‌کردند. این مرد آلمانی هم سنی ازش گذشته بود و حرف‌ها روی او تأثیر می‌گذاشت. اگر شفر فقط خودش بود، باور کنید ستاره سوم با آن تیم روی پیراهن استقلال نقش می‌بست. خیلی از مشکلاتی که گریبانگیر روزبه چشمی، فرشید اسماعیلی، مهدی رحمتی و … شد، به خاطر حرکات ناجوانمردانه شفر بود. اگر بازیکنی اشتباه می‌کرد، شفر باید در رختکن او را تیکه پاره می‌کرد، اما در رسانه‌ها شکست را گردن آنها می‌انداخت. ما به نوعی از داخل خودمان ضربه خوردیم. این کار هم به خاطر خبرچین‌هایی بود که خبرهای ناگوار را به شفر منتقل کرده و تمرکزش را بهم می‌زدند. اینها معضلاتی بود که با آن روبه‌رو بودیم. سه بار فرصت رسیدن به قهرمانی لیگ را داشتیم و حتی پس از شکست در دربی دو بار فرصت داشتیم، اما خبرچین‌های باشگاه تیم ما را بهم ریختند.»

255 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.