چ. ژوئن 29th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

حسن روشن:من را 74 میلیون بار شلاق بزنید!

حسن روشن گفت بابت حکمی که قاضی پرونده اش در رابطه با او صادر کرده تشکر می‌کند و این اقدام او را حرکتی بزرگ در جهت ایجاد راستی‌آزمایی در ورود جوانان بااستعداد به فوتبال پایه مملکت دانست. او از همه کسانی که در این مدت از او حمایت کرده‌اند نیز از همین طریق تشکر کرد. 
خودتان را برای شلاق خوردن آماده کرده اید یا دنبال جلب رضایت شاکی تان هستید؟
شاید باور نکنید ولی از نمایندگان مجلس برای این موضوع با من تماس گرفته‌اند که بروند و برایم رضایت بگیرند ولی ضمن تشکر از همه دوستان تأکید کرده‌ام هرگز دنبال رضایت گرفتن نیستم. 
تابِ خوردن ۷۴ ضربه تازیانه را دارید؟
با شناختی که از خودم دارم حتم دارم تا هفتاد و چهارمین ضربه را طاقت می‌آورم. دستشان هم در نکند که این حکم را صادر کردند. 
پرونده طولانی نشد؟
این ماجرا برای چهار سال پیش است و تاکنون سه بار درباره این پرونده حکم صادر شده است. یک بار آن‌ها محکوم شدند که با وساطت علیرضا منصوریان رضایت مرا گرفتند ولی در دو مرتبه بعدی رأی تغییر کرد. این بار به من بستند که به معاون وزیر توهین کرده‌ام و به او لقب «اختاپوس» دادم. گفتند من ادعا کردم فلانی فامیل‌هایش را بر سر کار آورده در حالی که من گفته بودم عده‌ای با فامیل‌بازی وارد تیم می‌شوند. 
علی جباری و خیلی از استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها اظهار آمادگی کرده‌اند جای شما شلاق بخورند.
از آمریکا هم زنگ زدند و گفتند می‌آیند تهران تا شلاق بخورند. از همه دوستان اعم از حشمت‌خان مهاجرانی، حمید استیلی، شهرام وزیری و آقای هاشمی فیزیوتراپیست قدیمی فوتبال و بقیه هم ممنونم که در این روزها با من تماس داشتند و می‌گفتند حاضرند بروند و رضایت بگیرند ولی تأکید می‌کنم اصلاً دنبال رضایت گرفتن نیستم. 
چرا؟
حاضرم جای ۷۴ ضربه، ۷۴ میلیون بار مرا شلاق بزنند ولی در تیم‌های پایه سره از ناسره تمییز داده شود و حق نوجوانانی که لایق پوشیدن پیراهن فوتبال هستند ضایع نشود. این موارد در استقلال و پرسپولیس بیشتر نمود دارد، چون خیلی‌ها حاضرند پول خرج کنند تا فرزندانشان در این دو تیم بازی کنند. من ممنون قاضی هستم که این حکم را برایم صادر کرده، چون او دانسته یا ندانسته کمک می‌کند فوتبال به سمت پاکی برود. 
فکر می‌کنید اراده‌ای در این باره وجود داشته باشد؟
هست! گوش شنوا هست و همین حالا که این اتفاق افتاده چشم خیلی‌ها باز شده است. مادر خدابیامرزم می‌گفت همیشه حرف راست را بزن و راهت را برو. شاید اولش کمی سختی بکشی ولی کم‌کم همه به حقیقت پی می‌برند. من یاد گرفته‌ام حقیقت را بگویم و جز این چیزی بلد نیستم. 
فکر می‌کنید سیدرضا افتخاری چرا عقب‌نشینی نمی‌کند؟
آن‌هایی که وجدان بیدار دارند شب‌ها راحت می‌خوابند. پدرم وکیل بود و قدیم که دنبالش به دادگاه می‌رفتم پشت سر قاضی جمله‌ای نوشته بود که وجدان تنها محکمه‌ای است که نیازی به قاضی ندارد. باز هم از قاضی پرونده تشکر می‌کنم.

254 41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.