پ. مه 26th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

حسن روشن: اگر فوتبال ایران سیاسی نبود که پاپ‌کورن آلمانی پسرش را به استقلال نمی‌انداخت!

روزنامه خبرورزشی نوشت: وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال روز گذشته در گفت‌وگو با یکی از سایت‌های آلمانی فوتبال ایران را سیاسی خواند و کلاً حرف‌‎هایی زد که از آن تعبیر حرف‌های «ضدایرانی» شد. حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال در واکنش به این اظهارات با خبرورزشی به گفت‌وگو نشست.

آقای شفر چه کارهایی کرد؟
روزی که داشتند شفر را می‌آوردند من گفتم این آقا در فوتبال درآمدزایی می‌کند، او را نیاورید. شفر در دبی پیش ما بود. گفتم نکنید این کار را ولی به حرف ما گوش نکردند او را آوردند. همه مردم دیدند که آقای شفر چه کارهایی در استقلال کرد. شفر با دلال‌ها کار می‌کرد. من نمی‌خواهم اسم بعضی دوستان را بیاورم. به نظرم مقصر کسانی هستند که این آدم را به استقلال آوردند. آن‌ها باید جوابگو باشند.

پاپکورن آلمانی!
قبل از فتحی شفر آمد. باید مدیر قبلی استقلال جواب بدهد. مملکت ما یک‌سری قوانینی دارد. ما هم داریم با این قوانین زندگی می‌کنیم. حالا یک پاپکورن آلمانی می‌آید و این حرف‌ها را می‌زند؟ مقصر کسانی هستند که این شفر را در ایران ساپورت کردند. باید بروند یقه کسانی را بگیرند که شفر را آوردند… پول‌ها را خوردند و بردند و خلاصه به ریش ما خندیدند.

یقه آن‌ها را بگیرند
من قشنگ می‌دانم داستان چیست. یک شرکت تبلیغاتی در دبی هست، چهره‌های از رده خارج را دعوت می‌کند. یک‌سری از آن‌ها هم یک بار تحت عنوان ستاره‌ها به ایران آمدند و بازی کردند. این شرکت به آن‌ها می‌گویند کجا بروند و کجا کار کنند. شفر هم با این شرکت کار می‌کند. آن وقت آن ساشا را هم به استقلال انداختند. دیدید این بچه چه کارها در استقلال کرد؟ آقای شفر اگر فوتبال ایران سیاسی نبود شما جرأت داشتی پسرت را در استقلال وارد کنی؟ قرارداد پسر تو از معروف‌ترین مربیان ما بیشتر بود. به خدا باید بروند و یقه کسانی را بگیرند که این شفر و پسرش را آوردند که این‌طور پول ایران را ببرند و آخر سر علیه ما در سایت‌هایشان حرف بزنند.

این‌قدر بدبخت شده‌ایم؟
ایشان نزدیک به ۱۰ ماه در الاهلی بود. جرأت کفتربازی و شال تکان دادن و این‌طور چیزها نداشت. اصلاً جرات نداشت با دلال‌ها کار کند. البته آن وقت‌ها هنوز از رده خارج نشده بود. وقتی به استقلال آمد که از رده خارج شده بود. تا الان که یک‌سری امثال شفر آمدند حداقل از این به بعد اجازه ندهیم این‌طور آدم‌ها وارد ایران شوند و کار کنند. طرف می‌آید این‌جا پولش را می‌گیرد و همه چیز خوب است. تا پایش را از ایران بیرون می‌گذارد، ایران می‌شود کشور بده. دیگر این‌قدر بدبخت شده‌ایم که یکی مثل شفر بیاید درباره مملکت ما حرف بزند؟ این همه پول گرفت و برد.

مدیر محروم شده
مدیری شفر را آورد که ۵ سال از حضور در فوتبال محروم شده و باید ۵۰میلیون تومان پرداخت کند. من نمی‌دانم چرا چنین مدیری باید برای استقلال انتخاب شود. طرف می‌رود یکی مثل شفر را می‌آورد. چقدر استقلال ضرر مالی کرد؟!

این مطلب را هم بخوانید: خواسته دقیق برانکو از پرسپولیس: ۸٬۷۳۶٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان!

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.