ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

طباطبایی: ۲۴ ساعت رنگ استقلال را عوض کنید تا مشکلاتش حل شود

هادی طباطبایی در خصوص شرایط جدید باشگاه استقلال اظهار داشت: متاسفانه علیرغم خواسته هواداران استقلال در این باشگاه تصمیم گیری می شود. تصمیم گیری هایی که بیشتر نشان دهنده عناد مسئولین این باشگاه با پیشکسوتان و هواداران است و گویا به دنبال دهن کجی به آن ها هستند. واقعا متوجه نمی شوم چرا خواسته های هواداران استقلال را برآورده نمی کنند و بر عکس می روند سراغ آدم هایی که آن ها نمی خواهند. مگر در استقلال قحط الرجال است که آدم هایی خارج از این باشگاه باید در استقلال حضور داشته باشند؟ قبلا گفتم استقلال قدمت ۷۰ ساله دارد و باید از خانواده استقلال آدم به این باشگاه بیاید، نه خارج از خانواده این باشگاه‌.

وی در ادامه افزود: ۲۴ ساعت رنگ استقلال تغییر کند، همه مشکلاتش حل می شود. اگر این اتفاق بیافتد هم مدیرش را عوض می کنند و هم آرامش را به آن بر می گردانند. گویا مشکل نام استقلال است که برای آن کاری نمی کنند. 

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: زمانی که از مدیریت استقلال انتقاد می کردم، خیلی ها به من تهمت می زدند در حالی که اگر همان موقع همه ما استقلالی ها متحد بودیم این همه بلا را سر استقلال نمی آوردند. ما باید پشت هم باشیم و هوای هم را داشته باشیم تا بتوانیم از حق استقلال دفاع کنیم و نگذاریم آدم های غیر استقلالی در این باشگاه حضور داشته باشند.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.