ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

باران تهران به دنبال یک قربانی از استقلال!

استقلال استراماچونی بعد از 5 برد پی در پی و کم کردن فاصله خود با صدر جدول روز جمعه باید در شهر تبریز برابر حریف قدرتمند خود، تراکتورسازی تبریز قرار بگیرد؛ تیمی که لیگ موفقی را سپری می کند و با حضور دنیزلی، حمایت هواداران و البته کادر بازیکنان و مدیریت خود یکی از مدعیان جدی لیگ برتر به شمار می آید.

استقلالی ها اما درست مانند 8 ماه قبل و در روزهای نخست سال 1398 برای رسیدن به جمع مدعیان و کورس قهرمانی، نیاز به کسب برد در یک بازی بزرگ و برابر حریف قرمز پوش خود دارند.

استقلالی ها در شروع سال 98 و در اولین دیدار باید برابر حریف سنتی خود، پرسپولیس به میدان می رفتند. دیداری که می توانست استقلال سرحال و آماده شفر را تبدیل به مدعی اول قهرمانی کند اما روند آبی ها در روزهای منتهی به مسابقه به شکلی پیش رفت که تمرینات آماده سازی این تیم بر خلاف برنامه ریزی کادرفنی انجام شد و در نهایت آبی ها که تمرینات زیادی را به دلیل بارندگی و نداشتن زمین تمرینی از دست داده بودند، دو مهره کلیدی خود را نیز از دست دادند و در دربی نیز شکست خوردند تا پرونده رفتن شفر از همان دیدار،  آغاز شود.

استراماچونی نیز حالا در همین شرایط قرار گرفته است؛ او که البته برخلاف شفر بازیکنان بسیار کمتری در اختیار دارد و خیلی با جغرافیای فوتبال ایران آشنا نیست در دومین سفر خود به تبریز و اولین حضور در یادگار امام کار سختی برابر تراکتورسازی دارد و به خوبی می داند که کسب سه امتیاز این دیدار، اتفاقی است که وجهه تیم او را تبدیل به تیمی مدعی قهرمانی می کند. با این حال آبی ها که هفته گذشته از برنامه فشرده لیگ برتر گلایه می کردند، حالا در فرصت 8 روزه که برای دیدار با تراکتورسازی دارند نیز نتوانستند به خوبی استفاده کنند یک جلسه تمرینی مهم از دست رفته است. تمرینی که باید ساعت 15:30 روز سه شنبه برگزار می شد اما با اعلام باشگاه به دلیل مشکلات زمین تمرین، لغو شد.

نفت آماده نبود، انقلاب خط کشی نشد

برای بررسی وضعیت استقلالی ها نیازی به بازگشایی یک جعبه سیاه نیست؛ استراماچونی از سرپرست تیم جواد زرینچه خواسته بود تا تمرین در زمین خط کشی شده انقلاب برگزار شود اما این اتفاق رخ نداد. بارندگی شب گذشته در تهران مانع از این شد که استقلالی ها بتوانند زمین را خط کشی کنند و سرمربی استقلال که پیش از این نیز از عدم خط کشی گلایه داشت، وقتی با زمین بی خط انقلاب رو به رو شد اعلام کرد که حاضر به برگزاری تمرین نیست.

موضوعی که جواد زرینچه نیز به آن اشاره کرد و گفته که زمین نفت تهرانسر نیز برای میزبانی از تمرینات آماده نبوده است تا به همین شکل و در ادامه بی تدبیری ها، استقلال تمرین مهم روز سه شنبه را از دست بدهد.

وقتی هیچکس از شرایط راضی نیست

از دست رفتن این تمرین و زنده شدن خاطرات تلخ روزهای آغازین فروردین ماه باعث شده تا دوباره هواداران استقلال که روز پر شایعه ای را سپری می کردند، به سراغ موضوع تکراری برکناری فتحی روند.

موضوعی که با انتقادات تند محمد دانشگر و البته صحبت های شب گذشته شجاعیان رنگ و بوی جدی تری گرفته و نشان می دهد حتی بدنه تیم نیز خیلی رابطه خوبی با مسئولین باشگاه ندارند تا به این ترتیب از دست رفتن یک جلسه تمرین مهم حتی اگر همزمان با رونمایی از نامه فیفا برای بسته شدن پرونده پئیچ باشد، خیلی به چشم نیاید.

امیرحسین فتحی که با معرفی دو زمین تمرینی گمان می کرد در فصل جدید مشکلات سال های گذشته را تجربه نخواهد کرد، حالا دوباره در وضعیتی به سر می برد که در ابتدای سال تغییرات زیادی را به همراه آورد تا این سوال دوباره در اذهان تداعی شود که آیا زمین تمرین استقلال باز هم قربانی می گیرد؟

255 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.