ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

تعریف ویژه یک استقلالی از شاگردان استراماچونی

روزنامه خبرورزشی نوشت: محمد نوری سبک بازی استقلال در لیگ برتر را فوتبالی متفاوت از فوتبال سال‌های اخیر ایران می‌داند. او معتقد است این تیم می‌تواند در دیدارهای باقیمانده تا پایان نیم‌فصل هم نتایج درخشانی را کسب کند.

استقلال کار سختی در اصفهان دارد؟
قطعاً! همه تیم‌ها در اصفهان کار سختی روبه‌روی سپاهان دارند ولی استقلال فصل قبل هم این تیم را در خانه‌اش شکست داده و حتم دارم این بار هم استقلال دست پر از اصفهان برمی‌گردد.

چرا؟
نوع فوتبالی که تیم‌های لیگ برتری ارائه می‌دهند مشخص می‌کند هر تیمی چند مرد حلاج است. الان هیچ اهل فوتبالی را پیدا نمی‌کنید که درباره سبک بازی استقلال و نوع عملکردش تردید داشته باشد. این تیم ثابت کرده منظم‌ترین تیم لیگ برتری از نظر تاکتیک تیمی است. اگر این‌گونه نبود قطعاً نمی‌توانست این تعداد برد پیاپی به دست بیاورد.

فکر می‌کنید سپاهان در خانه به تیمی امتیاز بدهد؟
قطعاً این اتفاق می‌افتد. بالاخره قرار نیست یک تیم همه دیدارهای خانگی‌اش را با برد یا مساوی تمام کند. این استقلال همان‌طور که برای تیم‌های تراکتور و صنعت نفت برنامه داشت حتماً برای سپاهان هم برنامه دارد. کادر فنی استقلال آنالیز خوبی از تیم‌های رقیب دارد.

نقطه قوت سپاهان چیست؟
سپاهان کمترین گل خورده را دارد و از نظر سازمان دفاعی بهترین نظم را در بخش عقب زمین دارد. تیم‌های امیر قلعه‌نویی همیشه از این نظر شرایط خیلی خوبی دارند و در این فصل هم کمترین گل خورده را داشته‌اند. استقلال هم در نقطه مقابل بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارد و تقابل این دو خط حتماً صحنه‌های زیبایی را در دیدار شنبه آینده رقم خواهد زد.

نقطه قوت استقلال چیست؟
هم‌دلی و یک‌دستی تیم استقلال نقطه مثبت این تیم است. در این تیم همه برای یک هدف بازی می‌کنند. البته این ناشی از تفکری است که استراماچونی در تیم جا انداخته که همه برای اسم استقلال بازی کنند. او مربی‌ای حرفه‌ای است و توانسته این تفکر را به خوبی در تیم جا بیندازد. اگر استقلال با همین روال جلو برود قطعاً می‌تواند پس از چندین سال بار دیگر قهرمانی را به هواداران هدیه کند.

این مطلب را هم بخوانید: چرا کلینزمن، الکساندر نوری را انتخاب کرد؟

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.