چ. مه 25th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

تهدید یک استقلالی:تا دو هفته دیگر پولم را ندهید فسخ می‌کنم!

روزنامه خبرورزشی نوشت: برای همه جای سؤال دارد چرا باشگاه استقلال سال گذشته اینقدر بازیکن خارجی گرفت و چنین ضررهای هنگفتی به خود زد. امیرحسین فتحی مدیرعامل وقت این باشگاه تصمیم گرفته فعلاً سکوت کند و توضیحی در این باره ندهد. تلاش‌های ما برای گفتگو با او به نتیجه نرسیده چراکه کلاً علاقه‌ای به مصاحبه ندارد. بعد از تجربه تلخ فصل گذشته حداقل توقع می‌رفت امسال استقلال به دنبال بازیکن خارجی نرود ولی مدیریت باشگاه با پیشنهاد استراماچونی و بعد دیاباته موافقت کرد. چه، خلیل زاده چند بار در مصاحبه‌های خود گفت اگر مربی، بازیکن خارجی بخواهد جذب می‌کنیم. بماند که استراماچونی یک بازیکن دیگر که مکمل شیخ دیاباته باشد، می‌خواست، اما جذب نشد. در هر صورت مجیدی هم با ورود به استقلال بودروف را به خدمت گرفت که یکی از ضعیف‌ترین بازیکنان این تیم بوده است. اخیراً این بازیکن همراه میلیچ، بدون اینکه تعهدی بدهند از کشور خارج شدند. از لحظه خروج این بازیکنان کاملاً مشخص بود دیگر برگشتی در کار نخواهد بود.

دیروز، اما خبر تازه‌تری هم در این زمینه به دست‌مان رسید که برای استقلالی‌ها خبر خوبی نبود. میلیچ و ایجنتش نامه‌ای به باشگاه ارسال کرده‌اند که رنگ و بوی همکاری ندارد. در این نامه نوشته شده: «اگر دو هفته دیگر پول پرداخت نشود، قرارداد به صورت یک‌طرفه فسخ و از طریق فیفا پیگیری لازم صورت می‌گیرد.» یکی از بازیکنان استقلال که در جریان قرار داشت گفت: «بله، او هم نامه زده و دیگر هیچی…».

اما میلیچ چقدر از استقلال می‌خواهد؟ خواسته مالی او آن‌طور که در نامه ذکر شده چیزی حدود ۲۰ هزار یورو است. رقم در فوتبال پول زیادی نیست ولی مشکل اینجاست که استقلال ندارد آن را بپردازد. آن‌ها در نامه هشدار داده‌اند در صورتی که در دو هفته آینده پول پرداخت نشود، قرارداد را فسخ می‌کنند و سراغ فیفا خواهند رفت.

استقلال در حالت آچمز گیر کرده. می‌داند اگر پول میلیچ را بدهد، این بازیکن دیگر برنمی‌گردد ولی از سوی دیگر اگر پول را ندهد، او شکایت می‌کند و داستان زیادی درست می‌شود. پرداخت پول این بازیکن، اما یک مزیت دارد و آن این است که باشگاه می‌تواند با میلیچ به توافق برسد. این بازیکن حاضر است چنین کاری کند. اگر باشگاه پولش را ندهد، ممکن است به فیفا برود و پول فصل بعد خود را هم طلب کند. در هر صورت استقلالی‌ها فعلاً گیج شده‌اند و نمی‌دانند بین این همه مشکلات مالی چه باید بکنند؟ مشکلات انباشه شده و هر لحظه هم بیشتر و بیشتر می‌شود. تازه هنوز موعد شکایت استراماچونی و کمک‌هایش هم از راه نرسیده است. بودروف هم هنوز اقدامی نکرده است. او هم ماهانه ۲۵ هزار دلار از استقلال می‌گیرد که هنوز تسویه نکرده است!

این مطلب را هم از دست ندهید: پاسخ شجاع به ادعای مالک تراکتور: راست گفتند اصالت خریدنی نیست!

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.