پ. جولای 25th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

لو رفتن بازیکنان بی‌جنبه از زبان ستاره سرخابی‌ها

علیرضا نیکبخت واحدی درباره سریال پایتخت و بخش‌های فوتبالی‌اش همچنین وضعیت فعلی استقلال با خبرورزشی هم کلام شده و در این خصوص مصاحبه زیر را انجام داده.

سریال پایتخت را می‌دیدید؟
فکر می‌کنم تنها سریالی است که حرف دل مردم را به نوعی البته با کلی سانسور بیان می‌کند. برای همین هم به دل همه نشسته و دوستش دارند. هر چند که سانسور صدای عوامل این سریال را هم درآورده است.

فصل ششم این سریال تم فوتبالی هم داشت؟
بله! این قبیل شوخی‌ها در همه جای دنیا با ارکان مختلف ورزی، سیاسی و حتی هنری می‌شود. بازیگران یا سیاستمداران حتی در د رییس جمهور را در سریال‌ها و فیلم هایشان به این شکل به چالش می‌کشند و انتقادات مردم را به این طریق بیان می‌کنند. ما هم باید تحمل و ظرفیت مان را بالا ببریم و اجازه بدهیم لااقل از این طریق انتقادات عنوان شود. شاید فرد فوتبالیست یا مسئول نداند که چه اشتباهاتی در حیطه کاری‌اش مرتکب می‌شود، اما از این طریق اشتباهات و ایرادات کارهایش را به چشم می‌بیند و ممکن است آن‌ها را برطرف کند.

در قسمتی از سریال، بهتاش فریبا وقتی با قرارداد ۱۰۰ میلیونی نساجی مواجه شد و با پدرش بد رفتاری کرد! آیا چنین اتفاقی در بین فوتبالیست‌ها دیده شده است؟
بله البته نه همه آنها، ولی ما فوتبالیست‌هایی داشته ایم که با دریافت یک پیشنهاد از خود بی‎خود شده و حتی مقابل خانواده هایشان رفتارهای غیر معمول داشته اند البته این را باید اضافه کنم که تعداد این نوع فوتبالیست‌ها خیلی کم است و بیشتر آن‌ها به خانواده هایشان رسیدگی می‌کنند.

پس سریال پایتخت به درستی به این موضوع پرداخت؟
بله به درستی چهره فوتبالیست‌های بی جنبه را نمایان کرد وقتی پیشنهاد خارجی به بهتاش فریبا شد او هم گفت که به خانواده‌اش رسیدگی می‌کند، اما این را اضافه می‌کنم که آن دسته از فوتبالیست‌ها که خیلی زود از خود بیخود می‌شوند به همان سرعت هم از دنیای فوتبال محو خواهند شد.

مدیریت جدید استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
من شناختی از مدیر جدید باشگاه ندارم، اما این را می‌دانم هر کس به استقلال می‌آید باید فردی مقتدر به لحاظ امر اجرایی و مالی باشد، چون مجموعه استقلال بدهی زیادی دارد که باید پرداخت شود. فقط آرزئو می‌کنم این تیم بالاخره رنگ خوشبختی را ببیند.

قرار است استقلال به صورت مجازی تمرین کند خبر دارید؟
این روشی است که خیلی از تیم‌ها در کشورهایی که درگیر بیماری کرونا هستند از آن استفاده می‌کنند طبیعی است استقلال هم برای دور نماندن بازیکنانش از شرایط خوب جسمی مجبور است این روش را به کار ببندد.

43257

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.