پ. ژوئن 13th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

روایت ستاره پیشین استقلال از ۱۴ روز قرنطینه خانگی

«سرور جباروف» ۳ هفته قبل به همراه رائول، پسر بزرگش راهی سفر روسیه شد. او به کازان، مرکز تاتارستان رفت. بازیکن سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ آبی پوشان تهرانی بعد از بازگشت از سفر، در فرودگاه به قرنطینه ۱۴ روزه رفت و پس از این مدت اجازه بازگشت به منزل را پیدا کرد.

وی در پیامی که در فضای مجازی منتشرکرد، از دوران ۲ هفته ای قرنطینه به خاطر کرونا گفت. جباروف اظهار داشت: ابتدا باید از رئیس جمهور کشورمان بابت چنین امکانی تشکر و قدردانی کنم که کاملا نگران مردم ازبکستان است. فکر می کنم چنین قرنطینه ای برای مقابله با کرونا، بسیار ضروری است.

بازیکن برتر ۲ دوره اسبق آسیا افزود: ما به همراه ۴ نفر در قرنطینه بودیم. من و پسرم در یک اتاق در هتل بودیم. همه امکانات از وسایل کامل بهداشتی و ضدعفونی، شبکه های تلویزیونی، امکانات تهویه مطبوع، حمام ضدعفونی شده، آبگرم، تلفن اینترنتی، گرمکن آب جوش ویژه و خیلی چیزهای دیگر برخوردار بودیم.همینطور محصولات بهداشتی مثل خمیردندان، مسواک، ماسک، دستکش، صابون ، شامپو، پارچه جهت نظافت نیز برخوردار شدیم. روزانه ۳ وعده غذایی داشتیم که شامل کتلت، مرغ، برنج پخته، گندم سیاه، جو، ماکارونی، آب معدنی، سالاد، سیب و نارنگی می شدند.همه این ها مطابق پروتکل های بهداشتی در ظروف یکبار مصرف آورده می شد. صبحانه با چای و کلوچه، ماست، تخم مرغ، فرنی، کره، پنیر و سوئیس سرو می شد.می توانم بگویم از نظر غذایی مشکلی نداشتیم.

جباروف ادامه داد:در این ۱۴ روز شاهد بودم در کشور چه تحولاتی بود. بخصوص پزشکان و کادرهای درمانی که تلاش کاملی کردند که مشکلات پزشکی ما را حل کنند.آنها واقعا اسطوره و پهلوان هستند.به همین خاطر مایلم با تمام وجود از آنها بابت سعی و تلاش بسیارشان تشکر کنم که باعث راحت تر شدن زندگی همه ما شدند.همینطور بازهم از رئیس جمهور و تیم همکارانش بابت خدماتش تشکر می کنم.

بازیکن پیشین تیم استقلال که اکنون سرمربی تیم نوجوانان کشورش است، همچنین عنوان کرد: هم اکنون من و پسرم اجازه پیدا کردیم به خانه برویم. حالا در قرنطینه خانگی هستیم. از همه مردم کشورم می خواهم که دست به دست هم علیه اپیدمی کرونا بجنگیم. فقط با ماندن در خانه است که می توانیم با این ویروس مقابله کنیم.

256 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.