پ. ژوئن 13th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

وصیت فوتبالی فتح‌الله‌زاده؛پرسپولیسی‌ها حلالم کنند

1 min read

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی فتح‌الله‌زاده می‌گوید واقعا دو بار مرگ را به چشم‌های خود دید.او اواخر سال گذشته به بیماری کرونا مبتلا شد و حدود 30 روز در قرنطینه بود. حال جسمانی فتح‌الله‌زاده به قدری خراب بود که کسی نمی‌توانست نزدیکش شود. او 30 روز در یک اتاق ماند و در این مدت شب‌هایی داشت که فکر می‌کرد صبح را نبیند. خودش در این باره تعریف می‌کند: «دو شب خیلی خیلی حالم خراب بود. بدنم ناتوان شده بود. نفسم بالا نمی‌آمد. در آن دو شب مرگ را با چشمان خودم دیدم. گفتم دیگر زنده نمی‌مانم. به سختی چند خط وصیتنامه نوشتم.»

اما وصیتنامه او بخش های فوتبالی هم داشت؟ فتح الله زاده جواب می‌دهد: «بله، برای استقلالی‌ها نوشته بودم حلالم کنند. برای پرسپولیسی هم یک چیزی نوشته بودم.» اما چه چیز؟ او می گوید: «نوشتم که حاج خانم از آنها حلالیت بطلبد. به خاطر اینکه در این سال‌ها کری‌خوانی‌های زیادی برای هواداران این باشگاه کردیم و گفتم خلاصه حلالیت بطلبم و از ما ناراحت نباشند.»

فتح الله زاده 30 روز در یک اتاق ماند و در این مدت شب‌هایی داشت که فکر می‌کرد صبح را نبیند.

فتح الله زاده درباره حال و روز استقلال هم می گوید: «چه بگویم؟ می بینید که مرخصی هم می‌گیرند برگ مرخصی‌شان در رسانه‌ها لو می‌رود. به نظرم الان در استقلال جنگ قدرت است. واقعا دوستان این مسایل را کنار بگذارند. در نهایت استقلال است که ضربه می‌خورد. این باشگاه کلی طرفدار دارد. از طرفی باید این باشگاه خصوصی شود و تا خصوصی نباشد این مشکلات هست. متاسفانه باشگاه بدهی‌های زیادی هم دارد و تا این بدهی‌ها را ندهد مشکلات حل نمی شود. اوضاع خوب نیست و چند پرونده داریم.»

بیشتر بخوانید: استقلال 8 پرونده AFC دارد که شوخی بردار نیست.

254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.