چ. ژوئن 29th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

چه کسانی دوست نداشتند دیاباته به ایران برگردد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ طلب شیخ دیاباته مهمترین بدهی  باشگاه بود و به نوعی این موضوع برای هواداران استقلال به مهمترین بحث تبدیل شده بود تا جایی که ممکن بود جدایی او منجر به رخ دادن اتفاقاتی مشابه با آنچه که در دوره سرمربی پیشین آبی ها رخ داد بشود. با این حال مدیرعامل آبی پوشان در ابتدا قول داد که شیخ دیاباته را حفظ می کند. او با توجه به قرارداد با کارگزار جدید و دریافت 10 میلیارد(البته قبل از عقد رسمی قرارداد) از شرکت فولاد متین به دنبال پرداخت بدهی های میلیچ و ۱۰ درصد از حقوق بازیکنان و کادر فنی و همچنین تیمهای پایه و پیشکسوتان ، و از همه مهمتر بخشی از طلب دیاباته بود.

سعادتمند این اقدامات را با دریافتی قبل از قرارداد رسمی اش از فولاد متین انجام داد و سپس نوبت به اولین دریافتی بعد از عقد قرارداد بو د تا بتواند با دیاباته به طور کامل تسویه کند و همچنین ۱۰ درصد دیگر به بازیکنان و کادر فنی پرداخت کند تا روحیه بازیکنان و کادر فنی را درآستانه شروع بازی ها بالاتر ببرد.

مدیر استقلال که  در این چند روزه پر التهاب ترین دوران مدیریتش را پشت سر می گذراند در نهایت با کمک یکی از دوستان نزدیکش توانست پول طلب دیاباته را فراهم کند و سریعا با تماس با وکیل دیاباته اعلام آمادگی برای پرداخت قسمت آخر طلب دیاباته کرد و این اتفاق دیروز با مشارکت یک صرافی و انجام عملیات مالی صورت گرفت تا سعادتمند از این آزمون بزرگ  عبور کند و سپس با انتشار پستی خبر از بازگشت دیاباته به استقلال بدهد.

البته سوال بزرگی در ذهن هواداران نقش بسته ، اینکه بحثهایی که از سوی اطرافیان مدیرعامل استقلال و اشاره آنها به موانع لحظه آخری در پرداخت این پول دقیقا چه منشایی دارد. به نظر هوادار حق دارد که بداند در پشت پرده استقلال چه خبر است  و دقیقا چه کسانی (به زعم مدیرعامل) علاقه به حل این پرونده نداشتند.

256 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.