ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

جملات جنجالی فرهاد مجیدی

1 min read

سپهر ستاری؛ فرهاد مجیدی و جواد نکونام وارد یک دعوا شده اند؛ قصه‌ای که انگار سر درازی دارد. به همین بهانه مرور می کنیم تمام جملات قصار و البته جنجالی سرمربی استقلال را؛

*استقلالی‌ها رخصت، من به پرسپولیس می روم!(تیتر قدیمی خبرورزشی در دهه 70 که فرهاد 20 سال بعد آن را تکذیب کرد)

*هیچ بازیکنی در استقلال با مصاحبه کردن فیکس نمی‌شود

*هر کس فکر کند این استقلال قهرمان نمی شود ، احمق است.(اظهارنظر فرهاد درباره سال آخری که امیر سرمربی استقلال بود و حتی سهمیه هم نگرفت)

*استقلال را روزی قهرمان آسیا می کنم(سال 94 در روزنامه خبرورزشی)

*هیچ تیمی نمی‌تواند ما را شکست بدهد(قبل از دربی برگشت فصل جاری)

بیشتر بخوانید؛ دعوای مجیدی-نکونام به خاطر یک جمله قدیمی/عکس

*بهترین استقلال تاریخ را می سازم.(قبل از حضور در استقلال)

*دوست داشتم با قهرمانی در آسیا از فوتبال خداحافظی کنم اما نشد.

*مجیدی‌ها می‌آیند و می روند، اما آنچه باقی می‌ماند نام “استقلال” است

*تا کی می‌خواهید استقلال جام نیاورد؟ فقط می‌خواهید با شما جام بیاورد؟! تا زمانی که آقایان بیرون استقلال باشند و مواجب بگیران‌شان روی سکوها استقلال قهرمان نمی‌شود.(علیه امیر قلعه نویی)

*بعد از مصاحبه‌ای که در پایان بازی با سپیدرود انجام دادم و اعلام کردم که می‌توانم یک استقلال متشخص و جذاب بسازم، انگار نقشه‌های بعضی از آقایان در باشگاه استقلال دچار مشکل شد.(در پایان فصل قبل و جدایی از استقلال)

*من برای سرمربیگری در استقلال دست به کارهای کثیف نزدم.

*متاسفانه باید به اطلاع هواداران برسانم که اخبار و اطلاعات محرمانه باشگاه را به صورت مخفیانه دراختیار رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌گذارند تا از آنها حمایت شود!(علیه یکی از مسئولان سابق استقلال)

*در جلسه‌ای که در العین با مدیران باشگاه داشتم، گفتم که برای فصل آینده صلاح نیست برخی بازیکنان در تیم بمانند. از آن روز ناگهان موضعشان تغییر کرد! آمده بودند در جلسه با من درباره تیم بستن صحبت کنند اما وقتی نظرم را شنیدند و فهمیدند بازیکنان مورد نظرشان در لیست من نیستند، به صورت پنهانی مشغول تیم بستن شدند!(درباره اتفاقات آخر فصل گذشته)

*تا همین دیشب به من خیلی محکم می‌گفتند محال است به دبی برویم اما ناگهان الان می‌گویند خبرخوش! خبر پیروزی، کدام پیروزی؟(انتقاد شدید از خلیل زاده سرپرست وقت استقلال)

*مدام از عزت استقلال حرف زدند اما نگفتند که آیا عزت استقلال این است که در سه چهار روز گذشته دربه در یک تکه زمین سبز باشد؟ آیا این خفت نیست که تیم من زمین ندارد تمرین کند؟!

*به روی مبارکشان هم نمی‌آورند که اگر من نیامده‌ بودم یک میلیون و ۵۰۰ هزار یوروی آقای دی‌بیاسی را از کجا تهیه می‌کردند.(انتقاد از مدیران استقلال)

*دروغ ساختند که مجیدی با وزیر جلسه داشته و انتخاب نفر اول ورزش ایران است! من تا به حال هرگز آقای سلطانی‌فر را از نزدیک ندیده‌ام.

*تعداد زیادی از افراد با یک دست کت‌وشلوار به باشگاه آمدند و پولدار رفتند

*من تا زمانی که اینجا هستم اجازه نخواهم داد این شارلاتان‌ها در اطراف استقلال حضور داشته باشند.

*امروز فوتبال ایران شاهد یک فوتبال کثیف بود.(بعد از اشتباه داور در بازی صنعت نفت و استقلال که منجر به از بین رفتن شانس قهرمانی آبی ها شد)

*وزیر و معاون وزیر آرزویشان این است پرسپولیس قهرمان شود!(کنایه به معاون ظریف و همینطور آذری جهرمی که گفته بودند دوست دارند پرسپولیس قهرمان شود)

*من امسال یکی از بهترین مهاجمان لیگ امارات بوده ام و برایم سوال است چرا برانکو دعوتم نمی کند؟ انگار بامن مشکل دارد.(در سال هایی که در الوصل بود)

*طرف از من پرسید تیم ملی چطور ؟ من هم جواب دادم با کمال میل دعوت سرمربی تیم ملی را می پذیرم و حتی تاکید کردم در صورتی که به اردو دعوت نشوم اعتراضی ندارم، هیچ برای موفقیت تیم دعا هم می کنم .(وقتی نوشتند خبرنگاری اماراتی درباره تیم ملی ایران از او پرسیده و فرهاد جواب داده اصلا تیم ملی برایم مهم نیست)

*من به برانکو حق می دهم که با بررسی تمام جوانب بهترین ها را دعوت کند . حتماً شیوه بازی من طوری نیست که با تاکتیک های مورد نظرش جور در بیایم؛(بعدها)

*والله اگر برانکو گفته باشد من مشکلی بدنی دارم و به تیم ملی دعوت نمی شوم، حرفی ندارم.

*افشین قطبی شفاف اعلام کند چرا فرهاد مجیدی به تیم ملی دعوت نمی شود؟

*به نظر من هیچ کس شایسته تر از مایلی کهن نبود.(بعد از حذف تیم ملی امید با مایلی کهن از مقدماتی المپیک)

*گناه من از نظر آقایان این است که شاگرد مکتب ناصر حجازی بودم. (وقتی امیر فرهاد را نخواست)

*آقای فردوسی پور پدر شما هم در دبی به من گفت روزی عادل با پرچم پرسپولیس به ورزشگاه می رفت!(در واکنش به اصرار عادل درباره پرسپولیسی بودن او)

*شاید خط زدن برزای از استقلال به خاطر مدل شادی گلش بود!(کنایه به شباهات شادی گل برزای به او و حذف شدن نامش توسط منصوریان)

*دعا می‌کنم استقلال از شر دروغ‌ها و فریبکاری‌ها نجات پیدا کند.

*استقلال یک باغچه هم به نام خودش ندارد!

*حق استقلال را خوردید تا پرسپولیس قهرمان شود!(بعد از اعتراف به اشتباه داور بازی صنعت و استقلال در فصل گذشته)

*عاشق مجید نامجو مطلق بودم و دوست داشتم پیراهن شماره7 استقلال به من برسد اما با این حال آن موقع اصلا فکرش را نمی‌کردم که یک روز استقلالی شوم.

*هواداران خود به خوبی می‌دانند که چه کسی برای استقلال با تمام وجود بازی می‌کند و چه کسانی در نبودشان سعی در تخریب و تضعیف استقلال دارند.

*آقایان بدانند که باشگاه ملک شخصی آنها نیست که برای رسیدن به منافع شخصی خود از آن استفاده ابزاری کنند.

*بینید کجای دنیا از یک بازیکن در طول یک فصل 4بار تست دوپینگ می‌گیرند بعد، چرا فدراسیون اعلام نمی‌کند که هر 4 تست فرهاد مجیدی درسال گذشته منفی بوده است.

*در فوتبال در موبایلم اسنادی دارم که اگر رو کنم سنگ روی سنگ بند نمی شود.

*کی‌روش رفت تا کمیته فنی فدراسیون دوباره دکانش را باز کند!

*یک روز به اقای تاج گفتم که من به عنوان مربی به شما که رئیس فدراسیون فوتبال هستید، اجازه دخالت نمی‌دهم؛ دیگر اکبر و مَکبر (کنایه به اکبرمحمدی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال) که جای خود دارد.

*با آقای اکبر محمدی صحبت کردیم و گفت برای رفتن به المپیک فقط یک راه داری! آن هم این است که دستیار شما آقای محصص باشد! (بعد از جدایی از تیم ملی امید)

* من در اروپا دوره دیدم و با هزینه شخصی کلاس آموزشی رفتم که وقتی برگشتم به ایران مفید باشم. نه اینکه شب قبل از بازی آقای استیلی از من بخواهد بیا برویم موبایل بچه ها را جمع کنیم!(در توضیح اتفاقات تیم امید)

252 252

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.