ش. ژوئن 25th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

بازگشت یزدانی پس از جنجال در آزمون دکتری

در زمان نقل و انتقالات لیگ نوزدهم، استقلال خریدهای زیادی داشت که یکی از آنها سیاوش یزدانی مدافع خوب سپاهان بود. یزدانی که در دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل پرسپولیس به دلیل درگیریش با شجاع خلیل زاده خبرساز شده بود، پس از اتمام قراردادش با زردپوشان، از جمع اصفهانی ها جدا شد تا فوتبالش را در استقلال ادامه دهد. اما حاشیه ها برای یزدانی خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می کرد شروع شد. او اولین بازی فصل را به دلیل محرومیتی که از زمان حضور در سپاهان گریبانگیرش شده بود را از دست داد و اعتراض استقلالی ها نیز به جایی نرسید.

یزدانی در دیدار با فولاد توانست برای اولین بار لباس استقلال را بر تن کند و اتفاقا در آن دیدار خوب ظاهر شد، تا هواداران آبی پوش به ظهور یک مدافع سطح بالا در خط دفاع تیمشان امیدوار شوند. او پس از بازی های خوبش در ترکیب استقلال، به اردوی تیم ملی هم دعوت شد اما در تمرینات تیم ملی دچار مصدومیت شد و چند دیدار استقلال را از دست داد. در این میان، یزدانی به دلیل درگیری در دیدار رفت مقابل پرسپولیس، با حکم کمیته انضباطی از حضور در یک دیدار محروم شد تا بازیکن استقلال پس از گذشت تنها 5 هفته از لیگ، 2 بازی را به دلیل محرومیت از دست داده باشد.

پس از بازگشت یزدانی در دیدار مقابل تراکتور، او توانست به یکی از بازیکنان ثابت استقلال تبدیل شود ولی مصدومیت بد موقع در دیدار رفت مقابل سپاهان باعث دوری طولانی مدت این مدافع از ترکیب استقلال شد به نحوی که یزدانی از 9 آذر 98 و دیدار با سپاهان تا 4 تیر 99 و دیدار مقابل فولاد از میادین به دور بود. البته عمل خودسر یزدانی در درمان به دور از نظارت کادر پزشکی استقلال، باعث تجدید و افزایش مصدومیت مدافع آبی پوشان شده بود.

یزدانی با بازگشت فوتبال پس از کرونا، در دومین دیدار استقلال مقابل سایپا بازهم مصدوم شد و از زمین بازی تعویض شد که پس از آزمایشاتی که از او به عمل آمد، مشخص شد به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل دیدار مقابل تراکتور، صنعت نفت، نساجی و پارس را نیز از دست داد. در زمان قرنطینه نیز، فیلمی از یزدانی منتشر شد که جنجال هایی را در پی داشت. امروز نیز و در آستانه دیدار با سپاهان، یزدانی استوری از کارت ورود به جلسه آزمون دکترایش منتشر کرد که باعث واکنش سخنگوی سازمان سنجش شد.
فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره برخورد با یزدانی گفت: این فرد از آزمون دکتری امسال محروم خواهد شد چرا که اذهان عمومی را در خصوص این آزمون زیر سوال برده است. مجازات این فرد بر اساس قانون تخلفات آزمون های سراسری تشدید خواهد شد.

هر چند که یزدانی پس از اتمام آزمون در یک استوری دیگر ادعا کرده بود استوری که منتشر کرده قبل از شروع آزمون بوده و باید دید این ادعای یزدانی مورد موافقت سازمان سنجش قرار می گیرد یا خیر.
حالا و در آستانه دیدار حساس با سپاهان، یزدانی می تواند به ترکیب تیمش بازگردد و مقابل تیم سابقش بازی کند. او در دیدار رفت مقابل همین سپاهان دچار آن مصدومیت بدموقع شد که باعث شد دو سوم فصل را از دست بدهد. یزدانی که فصل عجیب و پرفراز و نشیبی را سپری کرده و درگیر جنجال های زیادی شده، حالا فرصت این را دارد تا در بازی های باقیمانده جبران مافات کند و برای کسب سهمیه و قهرمانی در جام حذفی، عصای دست مجیدی باشد.

بیشتر بخوانید: توضیحات سیاوش یزدانی درباره حواشی کنکور؛دست از سرم بردارید!/عکس

255 41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.