ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

روشن: آبدارچی باشگاه باید کریمی را از باشگاه پرت کند بیرون

1 min read

روزنامه خبر ورزشی نوشت: حسن روشن کاپیتان اسبق و شماره ۱۰ تیم استقلال در اواخر دهه ۵۰ و اوایل دهه ۶۰ در این باره که علی کریمی در واکنش به یکی از معاونان باشگاه استقلال بی‌احترامی کرده و رقمی نادر (به قول احمد مددی) را برای تمدید قراردادش پیشنهاد داده با ما همکلام شد.

خبر دارید علی کریمی در واکنش به حرف‌های معاون ورزشی باشگاه استقلال که گفته رقم قرارداد درخواستی کریمی نادر است چه گفته؟
اصلاً نمی‌دانم علی کریمی کجا بازی می‌کند!

شماره ۶ استقلال است که گفته «مرا قطری‌ها می‌خواهند و مددی را نمی‌شناسم و او عشق مصاحبه است که درباره من حرف زده و من فقط با مدیرعامل حرف می‌زنم.»
عجب! من اگر آبدارچی باشگاه استقلال هم بودم می‌گفتم از دم در باشگاه پرتش کنند بیرون. ماندن در استقلال لیاقت می‌خواهد. من که مددی را نمی‌شناسم ولی اگر واقعاً قطری‌ها ۳۰میلیارد به این بازیکن می‌دهند بهتر است برود تا یک پولی هم به استقلال برسد. من و علی پروین را هم قطری‌ها می‌خواستند ولی ماندن در این دو تیم (استقلال و پرسپولیس) ارزش معنوی دارد که از ارزش مادی اش بیشتر است.

برای علی کریمی؟
بله! تا وقتی به استقلال نیامده بود هم این‌قدر طرفدار و کیا و بیا داشت که الان خودش را برای استقلال می‌گیرد؟ هر چه دارد از این تیم است. برود! تیمی که به یک بازیکن بند باشد که تیم نیست. آن هم استقلال که برای پوشیدن پیراهنش صف کشیده‌اند.

جالب است که کریمی باید امروز در دوحه کنار تیم باشد و طبق قراردادش در فصل ۹۹-۹۸ فوتبالی تا آخرین بازی لیگ قهرمانان برای تیم بازی کند ولی گفته من نمی‌روم؟
محرومش کنند. پولش را هم دپو کنند و تازه از پرداختی‌هایی که دریافت کرده هم جریمه‌اش کنند تا حساب کار دست بقیه بیاید. مدیریت یعنی این. مدیری که روبه‌روی این قبیل بازیکنان سکوت کند مدیر نیست.

چطور؟
زمانی که تیمسار خسروانی مدیر باشگاه استقلال بود ما آرزو می‌کردیم یک بار او را از نزدیک ببینیم تا این‌که بالاخره یک بار که به پرسپولیس باختیم گفتند تیمسار می‌خواهد با تیم حرف بزند. از لحظه‌ای که رسید به همه بد و بیراه گفت تا وقتی رفت و ما جرأت نکردیم سرمان را بالا بیاوریم. مدیری که به حرف بازیکن باشد مرا یاد یک روایتی می‌اندازد.

چه روایتی؟‌
می‌گویند به یکی گفتند «رمز پیروزی‌ات چیست؟» که گفت: «پیروزی رمز ندارد. نردبان نیست که از پله‌هایش بالا بروید. هر کس بخواهد همه دور و بری‌هایش را از خودش راضی نگه دارد شکست می‌خورد.» این‌جا فوتبال است و مدیریتش باید طوری باشد که با متخلف برخورد شود تا کسی توقع دریافتی آن‌چنانی نداشته باشد.

گفته شده فقط برای خط دفاعی استقلال ۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است!
وقتی باشگاه آکادمی درست و حسابی ندارد همین می‌شود. باشگاهی که نتواند نیازهای خودش را برآورده کند سازنده نیست و تیم‌های مصرف‌کننده همیشه به این روز دچار می‌شوند. باز هم می‌گویم حتی آبدارچی بودن یا مدیرعامل بودن در این باشگاه لیاقت می‌خواهد و کار هر کسی نیست.

این مطلب را هم بخوانید: چه کسی پشیمان است؛ سلطانی‌فر یا سعادتمند؟

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.