د. ژوئن 27th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

مشکل بزرگ پیشکسوتان سرخابی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در سال های اخیر رفتار بعضی پیشکسوتان هم انتقادآمیز بوده و حتی بعضی از آن ها در فضای مجازی هم صحبت هایی را انجام داده اند که از شان و منزلت یک پیشکسوت به دور بوده است. در حالی که همیشه انتظار می رود آن ها از حواشی دوری کنند و اگر تنشی هم به وجود می آید آن را برطرف کنند اما در فوتبال ایران هیچ گاه این اتفاق رخ نداده است.

چندی پیش پیشکسوتان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صحبت هایی درباره تاریخچه دو باشگاه انجام دادند که منجر به تنش ها و البته بی احترامی های پرشمار دو طرف به یکدیگر شد.

رفتارهای بازیکنان و مربیان جوان که هنوز نتوانستند خود را با اخلاق حرفه ای هماهنگ کنند برای فوتبال ایران مشکل بزرگی است اما از آن بدتر این است که باسابقه ها به جای اینکه الگوی جوان ترها باشند خودشان رفتارهای دور از ذهنی انجام می دهند. حتی استفاده از الفاظ نامناسب از سوی آن ها که گاهی هیچ یک از آن ها قابلیت انتشار در رسانه ها را ندارد باعث تعجب شده است.

در گذشته زمانی که حواشی برای تیم های به وجود می آمد تلاش بر این بود که با حضور پیشکسوت ها این مسائل حل شود اما شرایط به گونه ای شده که امروز آن ها هم گرفتار مسائل حاشیه ای شده اند و گاهی خودشان هم نقش اول آن را ایفا می کنند.

مشروح این گزارش را اینجــــــــــا بخوانید.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.