ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

نکونام: دوست نداشتم با این شرایط به استقلال تیم بروم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جواد نکونام در حاشیه اردوی تیمش در کردان در خصوص شرایط فولاد اظهار داشت: اردوی اول ما در اهواز آغاز شد و بعد از 4 روز به تهران آمدیم و دو بازی دوستانه در تهران انجام دادیم و حالا نیز راهی کردان شدیم.

وی افزود: تیم ما شرایط خود را کم کم به دست می آورد و خدا را شکر توانستیم اسکلت تیم سال قبل را حفظ کردیم. بازیکنانی که دلشان با تیم بود را حفظ کردیم ولی بازیکنانی که از چارچوب و نظم تیمی خارج شدند از ما جدا شدند که برای آنها آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی فولاد تاکید کرد: همچنان در حال جذب بازیکن هستیم، چند بازیکن از آکادمی گرفتیم که با بزرگسالان تمرین می‌کنند، اسم ها برای من مهم نیست و هر کسی خوب تمرین کند جا برای خودش بازی می‌کند. امیدوارم در طول فصل بهترین شرایط را برای تیم رقم بزنیم.

نکونام در خصوص پیشنهادی که از استقلال داشت عنوان کرد: وقتی لیگ تمام شد پیشنهاداتی داشتم ولی من در اینجا راحت هستم و شرایط در اینجا خوب است. با مدیریت آذری و محمدی کار برای من راحت تر شد. وظایفی که باید انجام می‌دادم را در طول این مدت خوب انجام دادم و سعی کردم تیم را در شرایط خوبی حفظ کنم. 

وی ادامه داد: البته پیشنهادتی به من شد که تفکری پشت آن وجود نداشت به همین دلیل سعی کردم در فولاد بمانم. وقتی شفاهی صحبت کردم که در اینجا بمانم حرفی نزدم و به کارمان ادامه دادیم. استقلال هم فقط یکی 2 بار با من تماس گرفت اما این موضوع را به خود آقای آذری هم اعلام کردم. دوست دارم در اینجا بمانم که تجربه بیشتری کسب کنم ضمن آنکه می‌خواهم فولاد را به جایگاه اصلی برگردانیم. هنوز برای رشد بازیکنان و تیم فولاد وجود دارد.

سرمربی فولاد تصریح کرد: برای استقلال آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم موفق باشند ولی به نظرم شرایطی که فولاد دارد برای من خوب است.هواداران استقلال صحبت هایی در فضای مجاری داشتند که من به این تیم بروم ولی من به آنها می گویم شرایط استقلال اصلا خوب نیست و نمی خواهند این باشگاه درست شود. این صحبت صادقانه من است. دوست نداشتم به استقلال با این شرایط بروم. متاسفانه  در این مدت با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند ولی الان از اینکه در اینجا هستم خوشحال هستم.

نکونام خاطرنشان کرد: هواداران همانطور که سال گذشته به ما احترام گذاشتند و حمایت کردند امسال هم همین رویه را داشته باشند. ما سعی می‌کنیم از اسم باشگاه دفاع کنیم و تا روزی که در این تیم هستم سعی می‌کنم بهترین ها را استفاده کنم. تمام نگاهم به این موضوع است و امیدوارم سال خوبی در کنار هواداران داشته باشیم.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.