ش. ژوئن 25th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

کابوس ناتمام!

1 min read

زاوش محمدی: چند سالی است که فوتبال ایران و به خصوص باشگاه ها با مشکلات بدهی به بازیکنان و مربیان خود روبرو هستند. سالی نیست که دو تیم پرطرفدار پرسپولیس و استقلال در آستانه محرومیت یا سقوط به دسته پایین تر قرار نگیرند. در سال های اخیر هم بسته شدن پنجره این دو تیم به یک روند عادی تبدیل شده است و انگار دیگر برای مدیران این دو باشگاه این ماجرا اهمیتی ندارد.سناریویی که برای این سریال زشت نوشته اند تمامی ندارد  و همیشه یک شخصیت جدید وارد سریال می شود و با بی‌تدبیری ارز مملکت را هدر می دهد،هوادار را تا مرز جنون می کشاند و در نهایت هم کار به محرومیت به جریمه می رسد.چرخه ای معیوب که هر سال عادت شده است و تکرار است و تکرار…

پرسپولیس و استقلال این روزها علاوه بر رقابت در داخل زمین، در بدهی به مربیان و بازیکنان خود هم با یکدیگر رقابت می کنند. در حال حاضر استقلال از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده و پرسپولیس با حکم برانکو، از دو پنجره نقل و انتقالاتی.بدهی‌هایی که در این اوضاع ارزی بلای جان  آنها شده‌ و معلوم نیست چه زمانی به اتمام می‌رسند؟

استقلال در حال حاضر درگیر ۲ پرونده سنگین است که هنوز رای آن اعلام نشده است. یکی پرونده استراماچونی و دیگری پرونده لئوناردو پادووانی. در مورد دوم می‌شد خیلی راحت و با پرداخت پولی کم همه چیز را تمام کرد اما بی‌توجهی مدیران کاری کرد تا حالا پادو درخواست مبلغی بزرگ را داشته باشد که می‌تواند از همه بدهی‌های باشگاه استقلال در طول تاریخ بیشتر باشد. از آن طرف باشگاه استقلال آن قدر در پرداخت بدهی وینفرد شفر دست، دست کرد که دوباره بدهی به این مربی آلمانی با افزایش مواجه شد.استقلال درحالی اعلام کرده اسماعیل خلیل زاده برای پرداخت بدهی شفر راهی ترکیه شد که اگر برای پرداخت بدهی این مربی قدری زودتر اقدام می‌شد باشگاه استقلال ۶۳ هزار دلار کمتر به این مربی پرداخت می‌کرد، اما تاخیر دوباره،بدهی به شفر را به ۶۱۳ هزار دلار رسانده است. پیش‌تر باشگاه استقلال باید ۵۵۰ هزار دلار به این مربی می‌پرداخت که وضعیت نامشخص مدیریتی درباشگاه استقلال سبب شد افزایش تازه‌ای وارد پرونده شود.

پربیننده‌های ورزشی: 

وقتی علی دایی سوژه مجله مطرح اروپا شد/عکس 

خداداد عزیزی: برای خاکسپاری استاد شجریان چهار کیلومتر پیاده رفتم 

شجاع خلیل‌زاده به پرسپولیس OK داد/عکس

در سوی مقابل اوضاع بهتر نیست. پرسپولیس هم یک بدهی بزرگ به برانکو ایوانکوویچ دارد.(مبلغی از این بدهی در روزهای قبل به حساب او واریز شده است) مدیران پرسپولیس در تکاپو هستند تا هرچه زودتر بدهی خود را سرمربی سابق این تیم بدهند اما بخش اعظمی از آن باقیمانده است. سرخپوشان اگر بتوانند هرچه زودتر بدهی خود را با برانکو تسویه کنند، می توانند پنجره نقل و انتقالاتی خود را باز کنند. بدهی به برانکو تنها مشکل پرسپولیس نیست و سرخ های تهرانی باید حدود ۵۳۰ هزار دلار به گابریل کالدرون پرداخت کند.این وسط بودیمیر را هم نباید فراموش کرد.بازیکنی که ۴۷۵ هزار یورو از سرخپوشان طلب دارد. خواکین و اینگیو دستیاران کالدرون و نیلسون کوریا دیگر طلبکاران پرسپولیس هستند که پرونده آنها ماجرایش مشخص شده و باشگاه محکوم به پرداخت پول آنهاست. میزان بدهی پرسپولیس در حال حاضر از استقلال هم بیشتر است و باید دید مدیران این باشگاه چه کارهایی را برای پرداخت این بدهی‌ ها انجام خواهند داد؟

در فوتبال ایران خیلی ها منتظر هستند تا سکانس پایانی این سریال را تماشا کنند،سکانسی که به نظر برگرفته از پایان های ناتمام است،با این تفاوت که اینجا هر مخاطبی سریال را با ذهن خودش به پایان می برد اما در نهایت این پرسپولیس و استقلال هستند که باید غرامت این پایان های متفاوت را به قیمت روز  و دلاری پرداخت کنند و هر روز روی اعصاب هواداران شان رژه بروند!

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.