چ. ژوئن 29th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

دیاباته و میلیچ؛ بازیکنانی که با پول وفادار ماندند!

1 min read

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال استقلال بعد از انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی خیالش از نیمکت فصل آینده خود راحت شد و به فکر تمدید قرارداد و البته مذاکره با بازیکنان جدید پرداخت. در این میان هواداران بیش از بقیه بازیکنان نگران رفتن شیخ  دیاباته مهاجم با کیفیتشان بودند که اعلام شد او به زودی به ایران باز می گردد. هرویه میلیچ نیز که با انتشار استوری های پیاپی نشان می داد هنوز پولی به حسابش واریز نشده است سرانجام اعلام کرد که به ایران می آید. با این شرایط دو بازیکن تاثیرگذار خارجی استقلال یعنی دیاباته و میلیچ در این تیم ماندنی شدند.

نکته ای که بعد از ماندن این دو بازیکن به چشم آمده این است که بسیاری از هواداران استقلال معتقد هستند که دیاباته و میلیچ بیش از بازیکنان ایرانی به تیم خود وفادار بودند و در استقلال ماندند.

با وجود اینکه شرایط دستمزدهای بازیکنان ایرانی به شدت افزایش یافته و بسیاری از بازیکنان با رفتارهای نامناسب اقدام به ترک تیم های خود می کنند اما نباید این موضوع را فراموش کرد که میلیچ و دیاباته با دریافت دستمزدهای معوقه خود تصمیم به بازگشت گرفتند؛ نه بدون پول! استوری های میلیچ یا اظهار نظرها و تهدیدهای مدیربرنامه های دیاباته هنوز هم در آرشیو 10 روز پیش رسانه ها قرار دارد و این ثابت می کند که آن ها هم اول به فکر پرداخت قراردادهایشان هستند.

بنابراین انتقادات وارده به بازیکنان داخلی حداقل در این موضوع خیلی منطقی نیست چرا که بسیاری از بازیکنان به خاطر عدم پرداخت دستمزدهایشان معترض هستند و قطعا اگر پول آن ها هم به موقع پرداخت می شد و یا می توانستند به مانند دیاباته به خاطر تولد فرزندشان به مرخصی نسبتا طولانی بروند، قراردادشان را تمدید می کردند! برکسی پوشیده نیست که باشگاه ها برای ماندن بسیاری از بازیکنان خارجی خود آپشن های خاصی قرار می دهند که بسیاری از آن ها می تواند در سال های آینده پرونده های حقوقی برای باشگاه به وجود آورد.

بیشتر بخوانید: موافقت AFC با ارجاع پرونده عیسی آل‌کثیر به کمیته استیناف

253 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.