ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

نادری یاغی جدید فوتبال ایران!

عرفان حاج بابایی: مدافع چپ تیم فوتبال پرسپولیس که اخبار ضد و نقیضی درباره حضورش در استقلال به گوش می‌رسید بالاخره تصمیم گرفت و به این تیم ملحق شد. با این خرید سهمیه لیگ برتری باشگاه استقلال هم به پایان رسید.

محمد نادری یک فصل و نیم در تیم پرسپولیس عضویت داشت و با این تیم دو قهرمانی لیگ برتر و یک جام حذفی را کسب کرد. این بازیکن ۲۴ ساله با تیم کورتریک بلژیک قرارداد داشت و در مدت اخیر به صورت قرضی در تیم پرسپولیس بازی کرد و حالا پس از پایان یافتن مدت قراردادش با تیم بلژیکی تصمیم گرفت تا به استقلال بپیوندد.

با پیوستن محمد نادری به استقلال، حالا این تیم سه بازیکن در سمت چپ خط دفاعی خود دارد و باید منتظر ماند و دید آیا میلیچ هم به این تیم اضافه خواهد شد و رقابت در این پست را بیشتر خواهد کرد یا خیر؟

گفتنی است قرارداد نادری با باشگاه استقلال یک ساله است و صفحه رسمی باشگاه استقلال در روز پیوستن این بازیکن به این تیم در بیانیه‌ خود مدعی شد، مسئولین باشگاه استقلال وقتی دیدند باشگاه پرسپولیس نتوانست رضایت نامه نادری را از باشگاه کورتریک بلژیک بگیرد و با این باشگاه به توافق نرسید وارد عمل شدند و با نادری قرارداد امضا کردند.

استقلالی ها که با فسخ میلیچ در شوک از دست دادن یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشت خود بودند، سعی داشتند با جذب محمد نادری خیال خود را از داشتن یک مدافع چپ مطمئن راحت کنند.

محمدحسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس که او هم سابقه بازی در استقلال را دارد در یک ویدئویی که از خودش منتشر کرده بود مدعی شد تا 4 صبح با نادری صحبت کرده و سعی داشت او را از پیوستن به استقلال منصرف کند. کنعانی زادگان سه فصل پیش زمانی که بازیکن پرسپولیس بود، از این تیم جدا شد و به استقلال پیوست اما حضورش در این تیم بسیار کوتاه بود و او دوباره فصل پیش به پرسپولیس برگشت و با این تیم قهرمان لیگ برتر شد. 

حال از باشگاه استقلال خبر می رسد که مدیران این باشگاه هنوز رضایتنامه نادری را نگرفته اند و این بازیکن همچنان بازیکن تیم کورتریک بلژیک محسوب می شود. باید دید مدیران استقلال چه زمانی می توانند ۲۰۰هزار دلار رقم رضایتنامه نادری را پرداخت کنند و مشکلی که به وجود آمده چه زمانی حل خواهد شد؟

۲۵۶ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.