پ. جولای 25th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

دلیل قهر سیروس دین‌محمدی مشخص شد

زاوش محمدی: کادرفنی استقلال هفته پیش پس از چند یکماه فعالیت در این باشگاه بالاخره قرارداد خود را امضا کردند. در این میان اما چند دستیار محمود فکری بابت قراردادی که به آنها پیشنهاد شد ناراحت و از حضور در تمرین استقلال سر باز زدند. سیروس دین محمدی و علی شیخ الاسلامی دو دستیار فکری بودند که نسبت به قراردادی که جلو آنها گداشته شده بود دلخور بودند. همین موضوع باعث شد تا شیخ الاسلامی آنالیزور استقلال از این تیم جدا شود و دین محمدی هم چند روزی به تمرین آبی پوشان نرفت. 

دلیل ناراحتی سیروس دین‌محمدی این بود که متوجه شد مبلغ قرارداد عضو جدید کادرفنی استقلال که سابقه مشخصی ندارد از او که سابقه بازی در استقلال و مربیگری در این تیم را دارد، بسیار بیشتر است. همین مساله باعث شد تا دین محمدی فعلا قید حضور را بزند و از کادر محمود فکری جدا شود. 

استقلال این روزها در حالی خود را برای لیگ برتر آماده می کند که جدایی محمود فکری و دستیاراناش از نساجی و حضورش در استقلال حواشی زیادی ایجاد کرد. در این میان حنیف عمران زاده دیگر دستیار فکری در استقلال، هنوز نتوانسته رضایتنامه خود را از نساجی بگیرد و به نظر می رسد برای حضور در استقلال مشکل داشته باشد. در قرارداد حنیف با نساجی قید شده بود که در صورت جدایی از این تیم، بازیکن اسبق استقلال باید 5 برابر قیمت دستمزدش را به باشگاه مازندرانی بپردازد. او این روزها با مدیران نساجی بارها دیدار و گفتگو کرده تا بتواند رضایتنامه اش برای حضور در استقلال را بگیرد.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.