ش. مه 28th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

استقلالی را تحویل گرفته‌ایم که چندسال است نتیجه نگرفته

محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن اظهار داشت: جا دارد قبل از صحبت هایم از تک تک بازیکنان استقلال تشکر کنم چون چند هفته خیلی سختی را گذرانده اند. با کمک آنها ما به صدر جدول رسیدیم. هر چند با بازی بیشتر و آوراژ گل این اتفاق رخ داده اما در نهایت در صدر جدول قرار داریم.

وی افزود: همین به صدر جدول رسیدن کار ما را سخت می کند، امیدوارم بازیکنان تلاش بیشتری کنند تا صدر جدول را حفظ کنیم. با توجه به این شرایط،رقبا همیشه انگیزه مضاعفی برای بازی مقابل استقلال دارند و صدرنشینی ما هم انگیزه حریفان را دو برابر می کند. ذوب آهن تیم خوبی است و مربی بسیار خوبی دارد و مطمئنا برای گرفتن امتیاز وارد زمین می شوند ولی در مجموع امیدوارم با تلاش بیشتر 3 امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص تعداد بالای مصدومان این تیم گفت: ما وارث تیمی هستیم که چند سال است نتیجه نگرفته و بار روحی و روانی سنگینی روی بازیکنان است. از طرف دیگر فشار جسمی زیادی روی تیم بوده و در این سالها بین دو فصل بازیکنان استراحت مناسبی نداشته اند.بیشتر بازیکنان مصدوم ما هم کسانی هستند که در استقلال حضور داشته اند، یعنی فشار روحی و روانی روی آنها مانده و همین باعث مصدومیت شده است.

فکری تاکید کرد: در ابتدای امسال هم فرصت آماده سازی و بدنسازی نداشتیم و از طرفی هر کدام از بازیکنان آسیب دیدگی های جزئی داشتند که الان خودش را نشان می دهد. این را هم بگویم این مسائل نه ربطی به کادر فنی و نه ربطی به کادر پزشکی گذشته دارد، این مسائل به بحث های روحی و روانی بازیکنان در فصول گذشته بر می گردد و باید برطرف شود. از طرفی باید به بازیکنان استراحت هایی بدهیم که  در طول فصل بتوانیم همه بازیکنان تیم را در خدمت داشته باشیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم فردا بازی خوب و دور از  هر گونه حاشیه که بازی را تحت الشعاع قرار بدهد شاهد باشیم و هر تیمی که مستحق پیروزی باشد به آن دست پیدا کند.

254 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.