پ. جولای 25th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

دبیر استقلالی‌ها را به شدت تهدید کرد!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا دبیر در پاسخ به رضا یزدانی و اعتراض تیم استقلال به اتفاقات فینال لیگ کشتی آزاد، گفت: اول از حامی مالی استقلال آقای نصیری تشکر می کنم انصافا او آدم شریف و خوبی است. درباره آقای یزدانی این را بگویم من در ۲۵ سالگی کشتی ام تمام شد وقتی خواستم برگردم نگذاشتند. هنوز هم باور دارم یزدانی و تقوی می توانند به کشتی خدمت کنند خود من به او زنگ زدم اگر می خواهی کشتی بگیری یا مربیگری کنی حاضرم کمک کنم.

رییس فدراسیون کشتی افزود: اینکه می گویند به مربیان استقلال بی احترامی شد باید بگویم همه آن ها عزیزان ما هستند. آن روز به آقای هاشم حبیبی گفتم اگر کشتی گیرانتان کشتی نگیرند ۲ سال محروم و قطعا این اتفاق می افتاد اما بی احترامی نکردم.

وی درباره اعلام باشگاه استقلال مبنی بر اینکه بابت استفاده از سالن توفیق به فدراسیون کشتی پول داده است، خاطرنشان کرد: آن قرارداد ۷ روزه است و ۱۶ میلیون اصلا به حساب فدراسیون کشتی واریز نشد. آن ها ۴۰ روز از سالن توفیق استفاده کردند. نصیری دو شخصیت داشت یکی حامی مالی استقلال و یکی بابت تبلیغات دور رفت قرارداد داشت. دور رفت ۵۰ درصد بابت تبلیعات قرارداد داشت و هنوز هم بدهکار است. فقط ۱۰ میلیون به حساب فدراسیون واریز شد که بابت تبلیغات بود. اگر ۱۶ میلیون داده اند فیش آن را بدهند.

او درباره بحث امیدمحمد یزدانی و اینکه یزدانی می گوید تست او بر خلاف ادعای فدراسیون منفی بوده است، گفت: می خواستیم او را به جام جهانی بفرستیم. قیاسی جای او بود که در فینال برنده شد. دو بار از یزدانی تست گرفته شد که مثبت شد. نمی دانم آن تستی که استقلال می گوید منفی شده از کجا گرفته شده است. ۴۸ ساعت پیش هم تست گرفته شد و مثبت بود. همه بچه ها به غیر از امیرمحمد یزدانی غایب اردو هستند. من که از خدایم بود تست او منفی باشد. او گزینه المپیک است.  یک موقع است آدم خودش کشتی می گیرد می تواند قهر کند یا کشتی نگیرد اما یک وقتی مربی است و با آینده کشتی گیر دست او است و از دوستان خواهش می کنم این موضوع را رعایت کنند.

 دبیر درباره موضوع یونس امامی نیز گفت: او برای ۷۴ کیلوگرم قرارداد بسته بود اما ظاهرا مبلغ بیشتری گرفته که در دور رفت در ۷۰ کیلوگرم کشتی بگیرد. اگر او تخلفی کرده و شکایتی از او دارند دوستان حتما انجام بدهند و پیگیری می شود.

او ادامه داد: من متهم به این بودم و هستم که به استقلال کمک کردم. ما سالن توفیق که تازه نونوار شده را ۴۰ روز به استقلالی ها دادیم. تقوی از من ناراحت شد که چرا دو کشتی گیر ما را به استقلال دادید یا وقتی هیات کشتی مازندران رضایت دو کشتی گیر استقلال را نمی داد من خودم با عسگری محمدیان صحبت کردم تا مشکل حل شود.

رییس فدراسیون کشتی درباره بحث حمایت فدراسیون از تیم ایران مال، گفت: درباره ایرانمال بگویم سجادی از دست من ناراحت است. درستکار هم ۳ هفته است با من حرف نمی زند که نگداشتیم کشتی گیر خارجی بگیرند. رضا یزدانی هفته گذشته به من پیامک داد محترمانه بود اما حالت تهدید داشت. به او گفتم اگر دروغ گفتم حتما رو کنید و بگویید.

دبیر در پایان گفت: درباره کشتی گیر ۹۷ کیلوگرمشان که اسم نمی آورم اگر بخواهند پافشاری خودشان می دانند دستکاری در تست جرم سنگینی است و پایشان را به دادگاه می کشم!

252 255

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.