پ. ژوئن 13th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

سیدصالحی: با نبود بشار و آل کثیر دست یحیی بسته است

سیدمهدی سیدصالحی در خصوص شرایط دربی تهران که هفته آینده در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر برگزار خواهد شد، اظهار داشت: اولا که این بازی با بازی‌های دیگر متفاوت است و نمی‌توان به جدول و نتایج دو تیم نگاه کرد. پرسپولیس بعد از فینال آسیا سه مساوی داشت. به خاطر نبود بشار رسن و همچنین عیسی آل‌کثیر در خط حمله، دست یحیی گل‌محمدی بسته شده و نیمکت این تیم هم آنطور که باید و شاید بازیکن ندارد.

وی ادامه داد: در مقابل استقلال هم نتایج متفاوتی گرفته، این تیم باخت، مساوی و برد داشته اما در بازی قبلی که مقابل آلومینیوم اراک انجام دادند برگشت شیخ دیاباته خبر خوبی برای آن‌ها بود چرا که شرایطشان در خط حمله بهتر می‌شود. البته این تیم هافبک بازیساز ندارد و از این لحاظ شرایطش مانند پرسپولیس است. نبود بازیکنی مانند علی کریمی مشهود است ولی با این حال با برگشت شیخ دیاباته، خط حمله استقلال شرایط بهتری دارد.

سیدصالحی در مورد اینکه کدام تیم ممکن است در این مسابقه قدرت بیشتری داشته باشد، اظهار داشت: دو تیم قدرت خوبی دارند. پرسپولیس بازیکنان باتجربه و هافبک‌های خوبی دارد. درست است که این تیم مهاجمی مانند آل کثیر یا علیپور ندارد اما با این حال هر بازی شرایط خودش را دارد. این دربی می‌تواند جذاب باشد چون توازن دو تیم در یک حد است.

مهاجم اسبق سرخابی‌ها در مورد اینکه کدام منطقه زمین می‌تواند در نتیجه بازی تعیین‌کننده باشد،‌گفت: خط میانی دو تیم می‌تواند نقشی تعیین‌کننده داشته باشد. هر تیمی بتواند میانه زمین را بهتر کنترل کند و موقعیت‌سازی بهتری برای مهاجمان خودش داشته باشد می‌تواند به برد برسد. از این بازی نمی‌توانم پیش‌بینی داشته باشم ولی احتمال می‌دهم بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی افزود: حتی ممکن است دروازه‌بانان  ستاره بازی شوند. هر دو تیم دروازه‌بانان خوبی دارند. خط دفاعی پرسپولیس تجربه بیشتری نسبت به مدافعان استقلال دارد اما خط حمله استقلال نسبت به پرسپولیس تهاجمی‌تر است. از طرفی همانطور که اشاره کردم؛ خط هافبک دو تیم تا حدودی مانند هم هستند.  با این حال شرایط دربی خاص است و الان چیزی را نشان نمی‌دهد که بتوانیم از برنده پیش بنی داشته باشیم.

سیدصالحی تصریح کرد: امیدوارم دربی خوب و تماشاگرپسندی برگزار شود و هواداران از تماشای بازی در منازلشان لذت ببرند. بازیکنان هم باید رقابت سالمی در زمین داشته باشند و به حواشی توجه نکنند. آن‌ها باید به  هم احترام بگذارند و احترام گذاشتن را به هواداران هم یاد بدهند.

258 256

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.