ج. مه 27th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

پایان قهر قایدی؛ شاید فردا!

مهدی قایدی بیش از یک هفته است که با استقلالی ها تمرین نمی کند؛ ابتدا عنوان شد که مهدی قایدی سرماخورده است اما خیلی زود مشخص شد که باشوی فوتبال ایران از دست باشگاه گله مند است و در نشانه اعتراض با استقلالی ها تمرین نمی کند.

مهدی قایدی قرارداد خود را به صورت سفید با استقلال تا سال ۱۴۰۲ تمدید کرد؛ این اتفاقی زمانی رخ داد که او از سوی پندار توفیقی یکی از مدیران وقت باشگاه استقلال دعوت به تمدید قرارداد شد. او انتظار داشت بعد از کسب عنوان بهترین پاسور لیگ برتر و هم چنین زدن بیش از ۱۰ گل برای استقلال مبلغ قراردادش پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشد؛ اما با همه وعده های داده شده به این بازیکن به خصوص از سوی احمد سعادتمند – مدیر ابتدای فصل باشگاه استقلال مبلغ قرارداد او برای فصل جاری ۸۵۰ میلیون تومان تنظیم شده است. احمد سعادتمند در حالی که به مهدی قایدی قول تصحیح قراردادش را داده بود این کار را انجام نداد اما این کار برای چند بازیکن انجام شد. قرارداد آن چند بازیکن پاره و از نو تنظیم شد.

مهدی قایدی در حالی تصمیم گرفته از فردا در تمرین استقلال حاضر شود که روی کاغذ هنوز مبلغ قرارداد او تصحیح نشده است. البته احمد مددی مدیر عامل باشگاه استقلال وعده هایی به مهدی قایدی داده است اما این وعده ها در روزهای اخیر کارساز نشد و از آنجایی که در عمل اتفاقی رخ نداد مهدی قایدی به قهر خود ادامه داد. در چنین شرایطی او از مواضع خود کوتاه آمده و می خواهد از فردا با استقلالی ها تمرین کند و در ادامه منتظر اقدامات باشگاه استقلال باشد. البته مهدی قایدی به این نتیجه رسیده به بازی های خوب خود برای استقلال ادامه دهد حتی اگر قرارداد او تغییر نکند؛ به خصوص به خاطر اتهاماتی که در روزهای اخیر به او زده شد. اینکه قهر او تحت تاثیر رفتار دیگران بوده در حالی که مشخص است این بازیکن به خاطر شرایط قراردادی خودش ناراحت است و وعده هایی که در ابتدای فصل به او داده شده اما عملی نشد. جالب اینکه باشگاه استقلال در ابتدای فصل عنوان کرده بود برای صدور رضایتنامه مهدی قایدی ۵ میلیون دلار طلب خواهد کرد. این حرف در گفته های احمد سعادتمند پیداست اما بازیکنی که مبلغ رضایتنامه او ۵ میلیون دلار است قراردادش پایین تر از یک میلیارد تومان تنظیم شده است.

بیشتر بخوانید: اعلام رای کمیته استیناف به نفع استقلال

۲۵۳ ۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.