پ. جولای 25th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

در جلسه میلیچ با مددی چه گذشت؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هروویه میلیچ مدافع کروات استقلال، ظهر امروز جلسه ای را در دفتر باشگاه با احمد مددی مدیرعامل آبی پوشان برگزار کرد که در این جلسه قرار بود دو طرف بر سر تمدید قرارداد با یکدیگر مذاکره کنند اما در پایان این جلسه، میلیچ اعلام کرد که وعده هایی به او داده شده و قرار است طی هفته آینده عملی شود.

پس از پایان این جلسه، میلیچ درباره شرایط خود، باشگاه استقلال و جلسه امروز با مددی گفت: قبل از آمدنم به ایران، قرار ملاقاتی با آقای مددی داشتم که امروز این اتفاق صورت گرفت. وعده هایی به من داده شد و تا هفته آینده باید ببینیم که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. برای من سخت است که بگویم چه اتفاقاتی در جلسه افتاد اما صبور باشید، همه چیز مشخص می شود البته اگر باشگاه آن چیزهایی که گفته است را پیگیری کند.
وی درخصوص استقبال هواداران از تعامل میلیچ با باشگاه با وجود ناهماهنگی های مدیریتی و مشکلات مالی و متعهد بودن او به قراردادش گفت: درست است که من ایرانی نیستم ولی من علاقه ام به باشگاه و هواداران استقلال را به تعداد دفعات زیادی ثابت کردم و فقط حرف نبوده و در عمل آن را ثابت کرده ام.

او ادامه داد: من خودم یک هوادار متعصب بودم و طرفداران را درک می کنم. خود من در کرواسی به تیم هایدوک اسپلیت خیلی علاقه مند بودم و به همین دلیل تمام اتفاقات خوب و بد، بردها و باخت هایی که برای باشگاه پیش می آید را درک میکنم و می توانم خود را جای هواداران بگذارم.

مدافع کروات استقلال گفت: از همان روز اولی که عشق و علاقه طرفداران را دیدم، آن را حس کردم. با وجود اینکه آنها مدت هاست هیچ جامی نبرده اند، آنها انقدر صبور بوده اند و همه چیز را تحمل کرده اند و همچنان هوای باشگاه را دارند. طرفداران استقلال خیلی خاص هستند.

او گفت: تفاوت هوادار با مدیر، مربی و بازیکن این است که لوگوی بازیکن بعضی اوقات تغییر پیدا می کند. کمتر بازیکنی پیدا می شود که کل دوران بازیگری اش را در یک تیم بگذراند. ولی هوادار، به عنوان طرفدار یک تیم به دنیا می آید و به عنوان هوادار آن تیم نیز از دنیا می رود.

میلیچ درخصوص اینکه او برادری اش را به استقلال ثابت کرده ولی چقدر مدیران باشگاه از جمله مددی را در این جریان جدی می بیند، گفت: جدا از بحث آقای مددی که بخواهم به او اتهامی بزنم یا از او تعریف کنم، می خواهم از آقای عبدیان تشکر کنم. ایاشن خیلی هوای من را داشتند و پیگیر کارهای من بودند و هر حرفی را که می زدند، به آن عمل می کردند.

او ادامه داد: در فضای مجازی دیدم که بعضی از هواداران به عبدیان اتهاماتی می زنند یا به او حمله می کنند که از این موضوع ناراحت شدم. اما حداقل در مورد خودم می خواهم بگویم که عبدیان خیلی پیگیر کارهایم بودند و هواداران خوشحال باشند شخصی مانند ایشان را در باشگاه دارند. احساس میکنم ایشان را شخصا می شناسم. عبدیان نیازی ندارد در باشگاه باشد اما همچون یک هوادار پیگیر امور استقلال است.

مدافع استقلال درخصوص پیش بینی اش از رقابت های یورو ۲۰۲۰ و عملکرد تیم ملی کرواسی گفت: ابتدا می خواهم به دوست خودم آقای اسکوچیچ تبریک بگویم که ۶ پیروزی پشت سر هم را با ایران به دست آورند و امیدوارم ادامه دار باشد. اما درباره کرواسی و بعد از شکست در فینال جام جهانی مقابل فرانسه، توقعات از تیم ملی بالاتر رفته است.

او در پایان گفت: اولین بازی ما در یورو با انگلیس است. اما کرواسی در این تورنمنت نسبت به جام جهانی خیلی تغییر کرده است و بازیکنان جوانی در تیم حضور دارند. ولی امیدوارم کرواسی در این رقابت ها موفق باشد. کشور ما ۴ میلیون جمعیت داشت و جهان ۸ میلیارد جمعیت دارد و ما به تیم ملی کشورمان افتخار می کنیم. درست است که کشور ما کوچک است اما بازیکنان خاص و بزرگی داشته ایم که کشورمان را به سراسر جهان شناسانده است.

۲۵۶ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.