پ. ژوئن 13th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

وقتی دل یک پرسپولیسی برای سرمربی استقلال سوخت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هادی عقیلی مدافع سابق قرمزها امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه حرف هایی به زبان آوررد که خلاصه ای از حرف هایش را می خوانید:

*به نظر من کی روش تیم ساز بود. کاش مثل این مربی چندتا در لیگ برتر داشتیم. او استایل بازی تیم ملی را عوض کرد.

*تصمیم گیرنده درباره اسکوچیچ ما نیستیم ولی بحث مالی مهم است. ما کلی بدهی داریم. در بحث فنی هم دراگان در شرایط بدی به تیم ملی ملحق شد. نتایجی خوبی گرفت. به نظرم در بازی بحرین و عراق خودش را نشان  داد. صد در صد موافق ماندن اسکوچیچ هستم.

*به تمرین استقلال رفتم و دلم برای شفر سوخت. تیم را به محل تمرین در زمین شماره دو آزادی راه نمی دادند. می گفتند باید به روز اجازه زمین را بدهید. 200 دقیقه ای با شفر حرف زدم و پرسید این شرایط را تجربه کرده ای که گفتم هرگز. واقعا دلم برایش سوخت و درک نمی کنم چرا بعدا او را برکنار کردند چون در نیم فصل دوم بهتر از نیم فصل اول  نتیجه گرفته بود.

*درجریان اتفاقات رخ داده در استقلال نیستم. ولی  شما ببینید از زمان رفتنن شفر مربیاان بعدی هم آمدند چه اتفاقاتی برایشان افتاد. تصمیمات این باشگاه همیشه قابل احترام بوده است. دیدید برای استراماچونی هم چه اتفاقاتی افتاد. حتی برای کالدرون  در پرسپولیس. این مربیان می توانستند به فوتبال ما کمک کنند. به نظر من بحث بحث مالی نبود. دو باشگاه پول داشتند. مشکل انگار چیز دیگری بود.

*پرسپولیس قابل احترام است و این نمی تواند درست باشد که بعد از اینهمه قهرمانی بگویم یک نفر کمک کرده  تا این اتفاقات بیفتد. آمار مالکیت، گل زده و گل خورده این تیم مشخص است. آنها قابل احترام هستند. الان هم نمی شود گفت چون سپاهان در صدر جدول است به خاطر کمک وزیر بوده است.

252 252

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.