ش. جولای 20th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

نمایی جدید از گل جنجالی مطهری به آلومینیوم/عکس

استقلال در شبی که روی همکاری محمد نادری و ارسلان مطهری به گل رسیده بود، با تصمیم محمدجواد مداح کمک داور اول مسابقه این گل به نشانه آفساید مردود اعلام شد اما مرور تصاویر تلویزیونی نشان می دهد که گل مطهری در شرایط سالم به ثمر رسیده است.

البته مطهری نیز یکی از عجیب ترین گل های لیگ برتر را به ثمر رساند. گلی که شباهت بسیار زیادی به گل روملو لوکاکو به اودینزه داشت. در دیداری از هفته پایانی رقابت های فصل گذشته سری آ که ارسال الکسیس سانچز پس از برخورد به تیر دروازه، به شکل عجیب و ناخواسته ای به مهاجم بلژیکی نراتزوری برخورد کرد و وارد دروازه شد.

مشابه این اتفاق روز گذشته دقیقا برای استقلال و مطهری تکرار شد. حرکت محمد نادری از سمت چپ و ارسال این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد که توپ پس از بازگشت به درون زمین، به شکل ناخواسته ای به پاهای مطهری برخورد کرد و وارد دروازه شد ولی کمک داور بازی به نشانه آفساید، پرچم خود را بالا برد.

مطهری که یکی از اتفاقی ترین گل های لیگ بیستم را به ثمر رسانده بود، خیلی بدشانس بود که طلسم گل نزدن هایش در سال 1400 شکسته نشد. این مهاجم در سال جدید و در لیگ برتر، هنوز موفق نشده است برای استقلال گلزنی کند و البته روز گذشته این اتفاق رخ داد ولی تصمیم اشتباه کمک داور بازی، باعث مردود شدن گل سال مطهری شد.

نمایی جدید از گل جنجالی مطهری به آلومینیوم/عکس
در تصویری که از مطهری درون دروازه شکار شده، مشخص است که او بلافاصله پس از باز کردن دروازه حسین پورحمیدی، نگاهش را به سمت کمک داور بازی برده و منتظر پذیرفته شدن این گل حساس بوده ولی با دیدن پرچم محمدجواد مداح، چهره مطهری ناامید شد و او در ابتدا تصور می کرد که خودش در شرایط آفساید قرار داشته اما بعد مشخص شد که هیچ کدام از آبی پوشان در موقعیت آفساید قرار نداشته اند.

به هر حال استقلال روز گذشته در حالیکه می توانست برنده از زمین خارج شد، در نهایت با یک امتیاز اراک را به سمت تهران ترک کرد تا طلسم گل نزدن های مطهری در سال 1400 و در رقابت های لیگ برتر، همچنان پابرجا بماند.

بیشتر بخوانید: کنایه فرشید اسماعیلی درباره داوری

253 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.