ش. ژوئن 25th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

شرایط استقلال از زبان بازیکنی که قرار است جانشین پاتوسی شود

«آرش رضاوند» که به تازگی به استقلال پیوسته درباره شرایط این تیم می گوید: با توجه به این که استقلال تغییرات زیادی داشته ممکن است شرایط را برای نتیجه گیری سخت کند که نیاز به زمان داریم برای هماهنگ شدن و بازی به بازی بچه ها سعی می کنند هماهنگ تر شوند تا همچنان مدعی قهرمانی باقی بمانیم.

وی افزود: اگرچه ما بازی های دوستانه خوبی داشتیم اما به طور حتم  بازی های رسمی با بازی دوستانه متفاوت هست و برای پیش بینی قهرمانی خیلی زود است.

بازیکن تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد : استقلال این فصل استراماچونی را دارد که با تیم های  بزرگی کار کرده واز لحاظ فنی از کیفیت بالایی برخوردار است که امیدوارم بتوانیم در کنار ایشان فصل موفقی داشته باشیم.

رضاوند تصریح کرد: استقلال برای من یک چالش بزرگ بود و دوست داشتم این چالش را انتخاب کنم و شرایط بازی در تیم بزرگ سخت تر است چرا که بازیکنان خوب زیادی دارد و تمام تلاشم را خواهم کرد که فصل خوبی داشته باشم.

وی تاکید کرد: قرار نیست جانشین پاتوسی شوم چون در بازی های دوستانه ای که انجام دادیم در پست های هافبک پشت مهاجم و دفاعی بازی کردم که ربطی به پست او ندارد و باید دید در ادامه استراماچونی چه تصمیمی برای من خواهد گرفت.

هافبک آبی پوشان تهرانی در پایان گفت: امیدوارم استقلال بتواند این فصل قهرمان شود و طلسم بشکند گرچه سخت است و هنوز عدم هماهنگی وجود دارد و تیم های پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و حتی ذوب آهن هم بازیکنان خوبی دارند که شرایط را سخت تر میکنند اما خب استقلال همیشه جزو مدعیان قهرمانی بوده است و برای موفقیت و رسیدن به آن چیزی که خواسته  هواداران است از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

256 41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.