ش. مه 21st, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

روزبه چشمی جریمه و توبیخ شد

1 min read

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد با توجه به اینکه روزبه چشمی- بازیکن تیم استقلال تهران در دیدار برابر نفت مسجد سلیمان از هفته سوم لیگ برتر از طریق صفحه شخصی خود مطالبی را با ادبیات دور از شان بازیکن لیگ برتر که سابقه پوشیدن لباس تیم ملی ایران نیز دارد نسبت به داور دیدار منتشر کرده است، نوع ادبیات به کار رفته هتک حرمت داور می‌باشد و بر همین اساس صرف نظر از ارسال دفاعیه باشگاه استقلال، انتشار مطالبی که حاوی هتک حرمت از سوی روزبه چشمی- بازیکن ملی پوش باشگاه استقلال نسبت به داور دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان محرز بوده، وی طبق ماده ۷۱ مقررات آیین نامه انضباطی و با اعمال ماده ۹۳ همین مقررات، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شد.
بدون شک تکرار چنین اعمالی از سوی مشارالیه مستوجب تنبیهات شدیدتر خواهد بود.
*پس از بررسی کمیته انضباطی در خصوص تخلفات تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در دیدار برابر استقلال، این تیم به مدت یک جلسه از همراهی تماشاگران خود از حضور در ورزشگاه محروم و باید ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. لازم به ذکر است، نظر به صدور دستور موقت در تاریخ ۲۵ شهریورم ماه، محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان در بازی این تیم با تیم شهر خودرو در مورخ ۳ مهر ماه اعمال شده است.
این رای در بخش محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران قطعی و در بخش مربوط به جزای نقدی قابل تجدید نظر در کمیته استیناف می‌باشد.
* تیم صنعت نفت آبادان به دلیل فحاشی تماشاگرانش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان باید مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*لیگ برتر فوتبال ساحلی
*مسابقه تیم‌های شهریار ساری و پارس جنوبی جم بوشهر برگزار که قر ار بود در تاریخ یکم شهریورمار برگزار شود، به دلیل عدم حضور تیم شهریار ساری، این دیدار برگزار نشد. ضمن اعلام نتیجه سه بر صفر به سود تیم پارس جنوبی بوشهر، این تیم باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
این رای از حیث نتیجه قابل تجدید نظر است.
*مسابقه تیم‌های شهریار ساری و ایفای اردکان برگزار و از سوی هادی عباسی- سرپرست تیم ایفای اردکان تخلفاتی مبنی بر بدرفتار در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
باشگاه ایفا اردکان به دلیل داشتن ۳ بازیکن اخطاری باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
*حسن جوادی- بازیکن تیم دریانوردان بوشهر به دلیل رفتار غیر ورزشی و اقدام به بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در ادامه مسابقه برابر تیم موج سواران نوشهر شد، به توبیخ کتبی محکوم شد.
*لیگ برتر فوتسال بانوان
دیار تیم‌های هیات فوتبال خراسان و دختران کویر مس کرمان برگزار و از سوی ایرانمنش-سرمربی تیم دختران کویر مس کرمان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داوری و اقدام به بیرون کشیدن تیم که سبب وقفه در ادامه بازی شد، وی به توبیخ کتبی و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
*گفتنی است، مهدی عبدی- بازیکن تیم پرسپولیس پاکدشت و امید سینک- بازیکن تیم نساجی مازندران مبنی بر اجرای رای کمیته وضعیت بازیکنان و همچنین درخواست، ولی خورسندی- کارگزار رسمی فدراسیون فوتبال، هر کدام از همراهی تیم خود در مسابقات رسمی محروم بوده و حق شرکت در مسابقات را ندارند.
لغو این محرومیت منوط به کسب رضایت خواهان و اعلام کتبی آن به کمیته انضباطی است.

256 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.