ش. ژوئن 25th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

دشتی: آن لحظه فقط به شانسم لعنت فرستادم

به گزارش خبرورزشی، علی دشتی که تاکنون در لیگ برتر نتوانسته بود بیش از ۷۰ دقیقه در ۴ هفته متوالی بازی کند، در دیدار با گل‌ریحان ۷۰ دقیقه درون میدان بود تا سرانجام با یک آسیب‌دیدگی بی‌مورد، روی یک حرکت جوانمردانه تعویض شود. او با روزنامه خبرورزشی حرف زد و از اتفاقات قبل و بعد از مصدومیت و تعویضش گفت.

مشکل مصدومیتت جدی بود؟
نه! شکر خدا با اقدامات به موقع کادر پزشکی تیم مشکلم برطرف شد.

یعنی به گل‌گهر می‌رسی؟
بله! از امروز هم به تمرینات خواهم رفت.

چه شد که بدون برخورد با کسی آسیب دیدی؟
در تصاویر بازی کاملاً واضح است. من در تعقیب بازیکن حریف بودم و نمی‌خواستم توپ را با خطا از او بگیرم، اما یک‌مرتبه مقابل پای من زمین خورد! بدون این‌که من کاری کرده باشم. من هم چون نمی‌خواستم با او برخوردی داشته باشم که مبادا داور پنالتی بگیرد سعی کردم از رویش شیرجه بزنم که با شکم و لگن روی چمن کوبیده شدم.

ظاهراً همان جا خودت فهمیدی که چه اتفاقی برایت رخ داد.
بله! درد شدیدی در ناحیه کمر و شکمم پیچید.

با مشت زدی روی چمن؟
بله! به شانسم لعنت فرستادم، چون حدس زدم که مصدومیتم شدید است ولی شکر خدا با مراقبت‌ها و توصیه‌هایی که کادر پزشکی تیم به من دادند مشکلم خیلی سریع برطرف شد.

بازی چطور بود؟
گل ریحان خیلی باانگیزه بازی می‌کرد. ما خودمان برای برد انگیزه‌های زیادی داشتیم ولی در دل بازی آن‌ها ثابت کردند چیزی از این نظر از ما کم ندارند.

اما در نهایت استقلال برنده شد.
به هر حال ما استقلالیم و چندین بازیکن باتجربه در ترکیب داشتیم که در چنین بازی‌هایی ارزش‌های خود را نشان می‌دهند.

مستحق برد بودید؟
قطعاً!

اما در دقایقی شما تحت فشار بودید.
طبیعی است! در دوره‌ای فوتبال بازی می‌کنیم که سطح تیم‌ها خیلی با هم متفاوت نیست. ضمن این‌که برخی بازیکنان تیم‌های دسته اول سابقه حضور در لیگ برتر را دارند و انتظار می‌رفت کار سختی در پیش داشته باشیم. حریف ما فقط اسمش لیگ یکی بود ولی بازی اش چیزی از لیگ برتری‌ها کم نداشت.

این برد فشارهای روی استقلال را از بین برد؟
قطعاً تأثیر خودش را دارد. ما در ۴، ۵ بازی قبلی هم مستحق برد بودیم ولی در هر بازی در دقایق آخر گل‌هایی خوردیم که این مهم برایمان رقم نخورد. حالا با این پیروزی در دیدارهای بعدی تیم با اعتماد به‌نفس بیشتری به میدان می‌رود. شک ندارم با یکی دو برد دیگر در لیگ این روند باز هم از این بهتر می‌شود.

مردم خوشحال بودند.
در این مدت خیلی اذیت می‌شدیم وقتی می‌دیدیم طرفداران تیم از نتایج استقلال غصه می‌خورند. امیدواریم باز هم نتایج‌مان باعث خوشحالی طرفداران شود.

این مطلب را هم از دست ندهید: جریمه شجاع نصف می‌شود

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.