ج. مه 27th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

بازیکن دوملیتی نیجریه‌ای – استرالیایی در راه استقلال

روزنامه خبرورزشی نوشت: فرهاد مجیدی تمام‌وقت در فکر تقویت استقلال برای حضور قدرتمندانه در ادامه رقابت‌هاست. سرمربی آبی‌ها درصدد است قبل از اتمام فصل نقل و انتقالات با جذب ۳ بازیکن تیمش را تقویت کند.

براساس اخبار موثق جذب ۳ بازیکن برای ۳ خط در اولویت برنامه‌هاست. استقلال در ۳ جام رقابت فشرده‌ای خواهد داشت. این تیم در ابتدای راه ۲ بازیکنش را به دلیل مصدومیت سنگین از دست داد و بدون محسن کریمی و داریوش شجاعیان خود را به نیم‌فصل رساند. در جریان بازی‌ها نیز نفراتی نظیر سیاوش یزدانی، میلاد زکی‌پور و… به دلیل آسیب‌دیدگی هفته‌ها قادر به همراهی استقلال نبودند و طبیعی است کادر فنی این تیم بخواهد بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرد.

مجیدی در قدم اول شرایط یک بازیکن دوملیتی را بررسی کرده است. بازیکن نیجریه‌ای که ملیت استرالیایی گرفته و سهمیه آسیایی استقلال خواهد بود. این بازیکن که برنی آیبینی نام دارد در پست وینگر راست و در خط حمله توپ می زند. برنی سابقه حضور در تیم هایی چون اف سی سیدنی، کلوب بروژ، ونکوور و امارات را در کارنامه دارد و هم اکنون نیز در تیم جونبوک موتورز ژاپن توپ می زند. او چند بازی نیز برای تیم های رده های سنی مختلف استرالیا بازی کرده است.

مجیدی همچنین می‌خواهد برای خط دفاع و میانی بازیکن بگیرد و دنبال یک مهاجم مکمل یا به اصطلاح بازیکن شماره ۹ است و ظرف روزهای آینده نفرات موردنظر او که دو نفرشان می‌توانند خارجی باشند، مشخص می‌شوند. اگر بازیکن دوملیتی مذکور جذب شود، یک بازیکن غیرآسیایی هم می‌توان به استقلال اضافه کرد که شاید پاتوسی باشد.

این ویدیوی مرتبط را هم ببینید: گل‌های تماشایی برنی آیبینی مهاجم مدنظر استقلال

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.