چ. ژوئن 29th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

پاسخ فرهاد مجیدی به فایل صوتی فتح‌الله‌زاده چه بود؟

شنیده شده است که در طول ۱۶ روز مدیریت فتح‌الله‌زاده در باشگاه استقلال و در یکی از جلسات مابین فرهاد مجیدی و علی فتح‌الله‌زاده بحثی شکل گرفت که در ادامه سرپرست سابق استقلال از مجیدی می‌خواهد در صورتی که توانایی ادامه کار در این باشگاه را ندارد از سمت خود استعفا کند!

با تحقیق بیشتر درباره این موضوع و بررسی برخی موارد مشخص شد که به طور کلی در دوران کوتاه مسؤولیت فتح‌الله‌زاده فقط یک جلسه بین این دو نفر برگزار شده که سعید رمضانی هم در آن حضور داشته و چنین حرفی از طرف حاجی مطرح نشده.

فرهاد مجیدی خیلی باتاخیر و چندین روز پس از شروع کار فتح‌الله‌زاده در استقلال و باوساطت اسماعیل خلیل‌زاده و سعید رمضانی و فرزاد مجیدی حاضر به دیدار با حاجی شد اما دلیل تاخیر و دلخوری فرهاد چه بود؟ مجیدی اعتقاد داشته که فتح‌الله‌زاده از منابع مالی مناسب برای اداره باشگاه برخوردار نبوده و پس از آنکه چند روز ابتدایی شروع فعالیت حاجی با پروپاگاندای شدید رسانه‌ای همراه بود، مجیدی از حاجی گلایه می‌کند که چرا در کنار بازدید از ورزشگاه امام رضا و کمپ حجازی و مصاحبه‌های حضوری متعدد تلویزیونی، یک سر به تمرین استقلال نزده و با بازیکنان درباره مشکلاتشان صحبت نکرده؟! نتیجه انتقاد فرهاد با عصبانیت فتح‌الله‌زاده و ارسال فایل صوتی به فرهاد همراه می‌شود. حاجی می‌گوید اگر ناراحتی استعفا بده و برو! فرهاد هم در پاسخ می‌گوید دنبال استعفا نیستم. اگر می‌خواهی نباشم به صورت رسمی و مکتوب بنویس و برایم بفرست! بعد از پاسخ فرهاد این دعوا ادامه پیدا نمی‌کند و باعث می‌شود مجیدی تا آخرین روز رابطه‌اش با فتح‌الله‌زاده رابطه تیره‌ای باشد.

اتفاق عجیب اینجاست که علاوه بر این دو نفر اسماعیل خلیل‌زاده هم از این موضوع باخبر بوده است.

256 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.