پ. مه 26th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

واکنش مهدی به اظهارات سرپرست استقلال: دوستان روی نتیجه‌گیری تیم‌شان تمرکز کنند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی، سرپرست استقلال چندی پیش اعلام کرده بود که باشگاه استقلال حاضر نیست تا پیش از برگزاری دیدار پرسپولیس و سپاهان به میدان رود و حالا این صحبت‌ها با واکنش مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال همراه شده است.

مهدی در خصوص اعتراض پرویز مظلومی بیان کرد: روی نیمکت استقلال افراد متخصص و فنی زیاد است و وقتی ۳ سرمربی روی نیمکت حضور دارند، آمار مصاحبه‌هایشان بالا می‌رود.

او افزود: اظهارات مظلومی، هواداران استقلال را مقابل سازمان لیگ قرارداده است، به دلیل اینکه چه دربی را قبل از بازی سپاهان برگزار کنیم و چه بعد از آن، مورد اعتراض قرار می‌گیریم و مشکلاتی بوجود می‌آید.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: اگر دیدار دربی را قبل از سپاهان برگزار کنیم در فضای مجازی گفته می‌شود سازمان لیگ به حرف مظلومی گوش کرده است و اگر پس از دربی باشد، یک سری صحبت‌های دیگر می‌شود. من از دوستان با تجربه انتظار دارم مراقب صحبت هایشان باشند. خواهشم این است که دوستان روی نتیجه‌گیری تیم‌شان تمرکز کنند و تیمی که روی زدن ضربات آخر تمرکز می‌کند امتیاز هم می‌گیرد و نیازی به تعیین تاریخ بازی ندارد.

۲۵۵ ۴۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.