س. ژانویه 18th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

میلیچ: تا الان بخاطر مجیدی ماندم و به فکر ترک استقلال هستم

بحث تمدید قرارداد هرویه میلیچ به یکی از سوالات بدون پاسخ دوران مدیریت احمد مددی تبدیل شده است. بازیکنی که طبق گفته خودش ۱۱ ماه است حقوقش را دریافت نکرده ولی همچنان تمایل دارد تا قراردادش را با استقلال تمدید کند. او در یک گفتگوی اینترنتی درخصوص وضعیت خودش و استقلال صحبت هایی را مطرح و اعلام کرد که با شرایط موجود، به زودی جمع آبی پوشان را ترک می کند.

این بازیکن درخصوص تمدید قراردادش با استقلال گفت: این موضوع قرارداد من خیلی خنده دار شده است. از چند ماه پیش به توافقاتی رسیده بودیم ولی هیچ وقت به سرانجام نرسید. قرارداد من نیز چند هفته دیگر به صورت رسمی تمام می شود و متاسفانه ممکن است مجبور شوم استقلال را ترک کنم و به مقصد بعدی ام فکر کنم.

میلیچ درباره اینکه چرا قرارداد او با استقلال تمدید نمی شود، گفت: من حرف ها، دلایل و گمانه زنی های زیادی را در این خصوص شنیدم که فکر می کنم بخش زیادی از آنها بهانه تراشی بود. ولی تنها چیزی که مطمئنم این بود که مجیدی و کادرفنی و هیئت مدیره من را می خواستند ولی این کار من نیست که دلیل عدم تمدید قراردادم را بفهمم. من به عنوان بازیکن باید کارم را انجام دهم و بازی کنم اما در نهایت تصمیم پایانی را باید باشگاه بگیرد.

مدافع کروات درباره اینکه گفته می شود او بندهایی را به قراردادش اضافه کرده و این مسئله از سوی باشگاه استقلال مورد قبول قرار نگرفته است، گفت: تمام بندها و متن قرارداد من به زودی رسانه ای می شود و تمام هواداران می بینند که نه تنها بندهای قرارداد من غیرمنطقی نبوده بلکه من چقدر معرفت و عشقم را به باشگاه ثابت کرده ام.

او درباره اینکه بین او و مدیران باشگاه چه کسی حقیقت را می گوید گفت: مهم این است که من تمام معرفت و عشقم را به استقلال ثابت کردم و شما می دانید که من ۱۱ ماه حقوق نگرفتم و پس از اینکه ایران را ترک کردم، دوباره برگشتم و این بخاطر لطف هواداران به من بود. من نمی خواهم کسی را به دروغ گویی متهم کنم ولی تنها چیزی که می دانم این است ۹۹ درصد از استقلالی ها من را می خواهند و آن یک درصدی که علاقه ای به ماندن من ندارند، باعث شده اند که این اتفاق رخ بدهد.

میلیچ درباره اینکه آن یک درصد چه کسانی هستند، گفت: من نمی خواهم به آن اشاره کنم و حتی فکر می کنم تعداد کسانی که مرا نمی خواهند از یک درصد هم کمتر است. من قصد ندارم اسم کسی را ببرم یا صحبت هایی را انجام دهم که تیم به حاشیه برود چرا که ۵ بازی لیگ برتر و دربی جام حذفی باقی مانده است و نمی خواهم این مسائل باعث شود تیم به حاشیه برود و بی نظمی ایجاد شود. در حال حاضر مسائل تیمی مهمتر است.

وی درباره اینکه چه مسئله ای باعث شده که با وجود عدم دریافت حقوقش به مدت چندین ماه باز هم در استقلال بماند، گفت: من به مجیدی و دوستانم قول داده بودم. من آدمی هستم که زمانی قولی بدهم، تا آخر پای آن هستم. من ۲ سال در اینجا بودم به امید اینکه در لیگ جام قهرمانی را کسب کنم ولی اکنون مشکلات متعددی پیش آمده ولی باز هم با تمام قوا ادامه می دهیم و امیدوارم که بتوانیم موفق شویم ولی من بخاطر هواداران، کادرفنی و دوستانم تا آخر پای قولم هستم.

این بازیکن درباره اینکه آیا در ایران کسانی که قولی می دهند پای حرفشان می مانند یا خیر، گفت: وقتی که به ایران آمدم، بابت استقبال و برخوردهایی که با من می شد، سورپرایز شدم. واقعا خیلی حس خوبی داشتم ولی عده معدودی بودند که به من بی احترامی می کردند ولی این مسئله نیز باعث نمی شود دوستان خوبی را که در ایران پیدا کرده ام را فراموش کنم. اینجا دوستان خوبی دارم و مردم با من خیلی خوب رفتار می کنند و خاطرات خوبی که برایم رقم خورد را همیشه به یادم می ماند. دوستانی را که در اینجا پیدا کردم را برای خودم نگه می دارم.

میلیچ درباره اینکه صحبت های او نشان دهنده ترک استقلال است، گفت: متاسفانه با توجه به شرایطی که رقم خورده، منم این حس را دارم که بعد از اتمام قراردادم باید اینجا را ترک کنم. البته این مسئله به من یا کادرفنی یا مربی مربوط نمی شود. مسائل دیگری باعث شده است تا این حس در من به وجود بیاید.

مدافع کروات آبی پوشان درباره اینکه مجیدی به او گفته است باید در تیم بماند، گفت: بله درست است و مجیدی از من خواست که در تیم بمانم. ولی از طرفی او به عنوان یک بازیکن خارجی و نه ایرانی شرایط من را درک کرده بود. در هر باشگاهی حتی استقلال یک بازیکن خارجی که ۲ هفته به پایان قراردادش مانده و ۱۱ ماه نیز حقوق نگرفته باشد، تیم را ترک می کند ولی من همچنان مانده ام. من همچنان بخاطر فرهاد، هواداران و باشگاه مانده ام ولی شرایط اینگونه رقم خورده است.

۲۵۶ ۲۵۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.