پ. جولای 25th, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

آذری: تا فردا تیم آینده‌ام را مشخص می‌کنم

در روزهای گذشته رسانه ها و فضای مجازی پرشده است از شایعه حضور سعید آذری در استقلال، مدیرعاملی که بعد از ثبت کارنامه موفق در ذوب آهن و البته جدایی از این تیم نامش به عنوان گزینه جدی مدیرعاملی در استقلال مطرح شده است.

شما در جلسه با داورزنی جلسه ای برای قبول مدیرعاملی استقلال برگزار کردید؟

نخیر، اول این را بگویم که حجت را تمام کنم.  

ولی شما یک پست اینستاگرامی گذاشتید که اینطور به نظر می رسید کار شما برای مدیرعاملی استقلال تمام شده است.

منظور من از قدم اول این بود که هواداران استقلال تشکر کردند و این برایم خیلی ارزشمند بود نه اینکه بروم با آقای داورزنی برای مدیریت استقلال جلسه بگذارم.  البته قبول دارم زمان انتشار این پست بد بود چون مقارن با شایعاتی شد که در مورد برکناری آقای فتحی مطرح شده بود.
ولی استفاده از این جمله که «من قدم اول را برداشتم» این موضوع را نشان می دهد که شما برای مدیرعاملی استقلال ابراز تمایل کرده اید.

این تفسیر شما است و من نمی توانم روی آن کامنتی بگذارم.

واکنش ها به حضور شما در فضای مجازی چطور بود؟

 این کامنت ها را براساس یک بررسی از کارنامه یک فرد می گذارند و می گویند فلان مدیر یا مربی به درد می خورد یا نه. من یک هفته قبل همین کامنت ها را از پرسپولیسی ها دریافت کرده بودم، زمانی که شایعه حضورم در این تیم مطرح بود.  همین محبت را پرسپولیسی ها هم به من داشتند. دروغ چرا، آدم از این همه محبت انرژی مثبت می گیرد و حس خوبی دارد. من خیلی از کارها را برای اولین بار در مدیریت ایران انجام دادم که به آن افتخار می کنم.

مثل حق رشد که آن را در فوتبال ایران مد کردید؟  

من مد نکردم، این قانون است. راه ندادن دوربین های صدا و سیما به استادیوم برای اولین بار، گرفتن حق رشد بازیکنانی مثل مسلمان و صادقیان و شکستن رکورد بازار نقل و انتقالات که توانستم از انتقال مرتضی تبریزی یک میلیارد و 800 میلیون تومان از همین آقای فتحی بگیرم و تا قران آخر آن را هم گرفتم. مردم این ها را می بینند و براساس آن ارزیابی می کنند.  البته من تنها نبودم و  سعید آذری همکارانی داشت که در این راه به او کمک کردند.

شما طرفدار استقلال هستید یا پرسپولیس؟

طرفدار هیچ تیمی نیستم، سبز سبزم ریشه دارم.

ولی امیرحسین فتحی مدعی شد که شما مدیرعاملی استقلال را به مناقصه گذاشته اید.

جواب او را دادم، موضوع این است که پنبه دزد دست به ریشش می کشد، یعنی کسی که شرایط سختی دارد به همه شک می کند،  این در مورد خود من هم صدق می کند. اگر منظور فتحی به من بوده باید بگویم مدیریت در باشگاه بزرگ منقاصه ای نیست، مزایده ای است. اگر من هوادار استقلال بودم از مدیریت باشگاه حمایت می کردم، کادرفنی و مدیریتی را حمایت می کردم. این توصیه من به هواداران استقلال است.

سوال مهم، شما مدیرعامل استقلال می شوید؟

من با دو باشگاه دیگر هم مذاکره کرده ام، عجول هم نیستم. قرار بود دیشب اعلام کنم ولی  اگر خدا بخواهد تا فردا شب تیم جدیدم را معرفی می کنم.

کدام باشگاه؟

یک باشگاه فوتبال است. (با خنده)

255 43

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.