ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

با گذشت 11 هفته از لیگ؛ چرا قرارداد نوروزی با استقلال امضا نشده است؟

11 هفته از مسابقات لیگ برتر گذشته و تیم استقلال با موفقیت‌های پی در پی در 8 بازی گذشته در رده سوم جدول قرار گرفته است.

آبی پوشان در شرایطی خود را آماده دیدار هفته دوازدهم می‌کنند که قرارداد کادر پزشکی این تیم هنوز توسط باشگاه امضا نشده است. در این بین اختلافاتی بین مسئولان باشگاه استقلال و کادر پزشکی تیم این تیم وجود دارد که تا امروز حل نشده و مدیریت این باشگاه هم در این باره سکوت اختیار کرده است.

این اختلافات در خردادماه امسال باعث شایعه استعفای نوروزی شد اما امیر حسین فتحی و کامران منزوی به صورت سرزده راهی کلینیک  معاونت پزشکی این باشگاه شده و در آنجا به اختلافات خاتمه دادند اما این پایان کار نبود.

به نظر می‌رسد معاونت پزشکی استقلال از باشگاه خواسته‌هایی دارد که محقق شدن آنها توسط این باشگاه در شرایط فعلی غیر ممکن است. به طور مثال این کادر پزشکی از مسئولان استقلال خواسته بازیکنان از ابتدای صبح تا ساعت 17 در یک مجموعه ورزشی در اختیار باشگاه باشند که البته مدیرعامل استقلال با این موضوع مخالفتی نکرده ولی این موضوع نیازنمند زیر ساخت هایی است که فعلا امکان فراهم کردن آنها مهیا نیست.به طور مثال تیمی که هنوز در روزهای سرما زمین تمرین ندارد چگونه می تواند هزینه اجازه یک مجموعه ورزشی دیگر را آن هم در نیمی از روز بپردازد.

همین موضوع یکی از دلایل عدم قرارداد کادر پزشکی استقلال با این باشگاه در فصل جدید است هر چند دکتر نوروزی در این مدت تمامی امور پزشکی تیم و روند درمان بازیکنان مصدوم را پیگیری کرده است. وی در درمان داریوش شجاعیان که رباط پایش را جراحی کرده پیگیر روند درمان وی شد و باشگاه استقلال هم هزینه جراحی این بازیکن را پرداخت کرد.

با این وجود مشخص نیست آیا باشگاه استقلال تصمیم دارد قرارداد کادر پزشکی این تیم را امضا کند یا قرار است این کادر بدون قرارداد به کارش ادمه بدهد؟

۲۵۵ ۴۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.