د. ژوئن 27th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

استقلال کدام بازیکنان را از سایپا می‌خواست؟

 احمد مددی در خصوص نقل‌وانتقالات تیم فوتبال سایپا در نیم‌فصل لیگ برتر، اظهار داشت: بعد از پایان نیم‌فصل اول، هدف کادر فنی تقویت تیم بود. به همین دلیل آن‌ها گزینه‌های خود را برای خرید بازیکن به باشگاه معرفی کردند.

وی افزود: مدیریت باشگاه پس از چندین دور مذاکره با گزینه‌های مدنظر سرمربی و کادر فنی، در نهایت ۴ بازیکن را به نام‌های مرتضی آقاخان، خالد شفیعی، محمدحسین اکبرمنادی و محمدصادق بارانی را به خدمت گرفتیم. با ارزیابی‌هایی که بعد از پایان نیم‌فصل اول انجام شد، کادر فنی به این نتیجه رسید که تیم در برخی نقاط باید تقویت شود و بر همین اساس ۴ خرید انجام دادیم.

معاون و سخنگوی باشگاه سایپا در مورد اینکه آیا همه اهداف نقل‌وانتقالاتی سایپا در نیم‌فصل برآورده شد یا خیر، گفت: ما دو بازیکن دیگر مدنظر داشتیم که کادر فنی هم آن‌ها را به ما معرفی کرده بود، ولی، چون این بازیکنان موفق به دریافت رضایتنامه خود از باشگاه‌شان نشدند، علی‌رغم تلاش‌های بسیار نتوانستیم این بازیکنان را به خدمت بگیریم. با رسول نویدکیا به تفاهم اولیه هم رسیده بودیم، اما گویا این بازیکن در گرفتن رضایتنامه به مشکل خورده بود و نتوانست به ما بپیوندند.

مددی در مورد اینکه آرمین سهرابیان از استقلال پیشنهاد داشت، اما در سایپا ماندنی شد، تصریح کرد: علاوه بر سهرابیان، ابوالفضل جلالی و معین عباسیان هم مدنظر باشگاه استقلال بودند، ولی با نظر و اعلام نیاز کادرفنی به این بازیکنان، با جدایی و پیوستن‌شان به استقلال مخالفت شد.

255 41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.