ج. ژوئن 21st, 2024

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

زرینچه: استراماچونی هم اول فصل صندلی پرت می‌کرد، فکری آرامش داشته باشد

جواد زرینچه درباره برتری 2 بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر، اظهار داشت: فارغ از بازی، مهمترین موضوع برای استقلال، آرامش و دوری از حاشیه است. محمود فکری و همکارانش به کارشان ایمان دارند و تنها نباید اجازه دهند تیم دچار حاشیه شود.

باید از استراماچونی یاد بگیرند که هر زمان مصاحبه نکنند

وی افزود: باید از استراماچونی یاد بگیرند که هر زمانی مصاحبه نکنند و حواس‌ها به همه چیز باشد. محمود فکری و پرویز مظلومی باید این کار را در استقلال انجام دهند و باشگاه هم امکاناتی مثل البسه، زمین تمرین و … را فراهم کند تا تیم با آرامش به سمت موفقیت برود.

اتفاقات بازی با فولاد زیبنده استقلال و فکری نبود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اتفاقات بازی با فولاد خوزستان گفت: اتفاقاتی که در این دیدار افتاد، زیبنده استقلال و فکری نبود. استراماچونی اوایل فصل گذشته صندلی پرت می‌کرد و توپ را شوت می‌زد اما با او صحبت شد که با آرامش همه چیز حل می‌شود. تصمیمات عجولانه و عصبانی شدن دردی را دوا نمی‌کند. آرامش، کلید موفقیت فکری است. 

بزرگترهای تیم وظیفه اخت شدن بازیکنان جدید را برعهده بگیرند

زرینچه در رابطه با عملکرد بازیکنان جدید استقلال خاطرنشان کرد: زمانی که بازی می‌کردیم با بازیکنان جدید زود اخت می‌شدیم، به طوری که انگار سال‌ها کنار هم بازی می‌کنیم. الان هم وظیفه بازیکنان بزرگ استقلال است که این موضوع را برعهده بگیرند. 

نادری کارش را در قبال پورحیدری تکمیل کند 

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه محمد نادری با پیراهن مرحوم منصور پورحیدری وارد زمین شد، گفت: این کار نادری قابل احترام است و امیدوارم با عملکرد و رفتار خوب کارش را در قبال پورحیدری تکمیل کند.

روی دست مارادونا نیامد

وی در پایان درباره درگذشت مارادونا گفت: باور کردنی نیست که دیگر او را نداریم. مارادونا در فوتبال بهترین بود و روی دست او بازیکنی نیامد. ما به عشق او، بازی‌های تیم‌ ملی آرژانتین، بارسلونا و ناپولی را تماشا می‌کردیم. مارادونا اسطوره‌ای تکرار نشدنی بود.

258 41

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.