پ. مه 26th, 2022

هواداران استقلال

وب سایت طرفداران باشگاه استقلال

انتقاد مهاجم استقلالی از وضعیت خط حمله این تیم

روزنامه خبرورزشی نوشت: مهاجم پیشین استقلال اعتقاد دارد این تیم برای رسیدن به شرایط ایده‌آل به کار بیشتر احتیاج دارد. علی موسوی درخصوص برداشت خود از دو بازی اخیر آبی‌پوشان گفت: بازیکنان باید از نظر روحی و روانی خواهان برد پرگل باشند نه این‌که بعد از زدن یک گل بخواهند نتیجه را تا آخر مسابقه حفظ کنند. آن‌چه در بازی با فولاد دیدیم موردقبول تیم بزرگ استقلال نیست؛ این‌که دروازه‌بان ما بخواهد وقت‌کشی کند از نظر روانی به ضرر تیم و به نفع نفرات حریف خواهد شد. استقلال باید بعد از زدن گل اول به دنبال گل دوم و سوم باشد، چون وقتی هدف حفظ نتیجه باشد، حریف جلو می‌کشد و درصدد جبران برمی‌آید. در دقایق تلف‌شده بازی با فولاد بازیکنان ما فکر کردند کار تمام شده، چون تعداد بازیکنان مهاجم فولاد در محوطه جریمه استقلال بیشتر از عناصر دفاعی ما بود.

موسوی درخصوص کم گل زدن استقلال گفت: زدن یک گل در دو بازی زیبنده مهاجمان و کل تیم نیست. می‌دانیم در ابتدای فصل نمی‌شود یک تیم را قضاوت کرد، اما امتیازات این بازی‌ها در نیم‌فصل دوم خیلی به یک تیم کمک می‌کند. به نظرم باشگاه نباید اجازه می‌داد برخی نفرات باتجربه جدا شوند، چون آن‌ها تجربه و روحیه بالایی داشتند و حس جاه‌طلبی را به بقیه انتقال می‌دادند. الان چند بازیکن بزرگ و باتجربه در تیم بزرگ استقلال حضور دارند؟ بازیکنانی که بالای ۴۰ بازی ملی داشته باشند چند نفر هستند؟ این کمبودها به تیم آسیب می‌زند.

موسوی در پایان گفت: کار در فوتبال ایران برای مربیان و بازیکنانی که از اروپا آمده‌اند سخت است. برای آن‌ها کمبود زمین چمن استاندارد غیرطبیعی است. به هر حال استراماچونی در ایتالیا کار کرده و با علم روز آشناست و اگر بتواند خواسته‌هایش را عملیاتی کند، موفقیت استقلال دور از دسترس نخواهد بود. فعلاً که این مربی با دیدن شرایط ما عصبی شده و باید امیدوار بود بتواند با یک‌سری مشکلات سازگاری پیدا کند تا در آرامش بهتر به مسائل فنی بپردازد.

این ویدیو را هم از دست ندهید: کودک اعجوبه ایرانی مهاجرت کرد

43503

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.